Reklama

Reklama

Sposób na mężczyznę

Słowa nic nie kosztują, a mają nadzwyczajną moc. Umiejętnie poprowadzona rozmowa pokazuje, że jesteś kobietą atrakcyjną, intrygującą i interesującą. Słowa to nie tylko sieć, której używasz aby złapać mężczyznę, ale również aby go zatrzymać.

Fryzjer, kosmetyczka, aerobik, do tego fortuna wydana na modne stroje - arsenał środków, które mają podnieść kobiecą atrakcyjność jest ogromny. Ale nawet jeżeli wykorzystałaś je wszystkie, kiedyś będziesz musiała się odezwać. W tej jednej chwili możesz zaprzepaścić całe wrażenie jakie wywarłaś doskonałym wyglądem, lub przeciwnie - możesz okazać się naprawdę interesującą osobą, z którą warto utrzymywać bliską znajomość.

Stop paplaninie
Słowa są narzędziem, które może ci pomóc uzyskać to, czego pragniesz. Pozwalają ci pokazać się w odpowiedniej perspektywie, wpływać na uczucia drugiej osoby, kształtować sytuację. Ale tym narzędziem trzeba umieć się posługiwać. Bezładna paplanina, mówienie wszystkiego co ślina na język przyniesie nie tylko nie jest interesujące, ale przeciwnie - szybko może stać się nużące. Historie z życia twoich przyjaciółek, nowe serie kosmetyków, albo sny mogą wydawać ci się bardzo ciekawe, ale mężczyzna, którego chcesz oczarować, może po pół godzinie takich opowieści zacząć błądzić myślami w rejonach zupełnie nie związanych z tobą. Prowadzenie rozmowy jest jak gotowanie dobrej zupy - dodajesz tylko te składniki, które podnoszą jakość i smak, a nie wszystko co masz pod ręką.

Reklama

Optymizm podbija serca

Wieczne utyskiwania i narzekanie na pewno nie przysporzą ci przyjaciół i to nie tylko wśród płci przeciwnej. Większość ludzi lubi przebywać w towarzystwie osób pogodnych i wesołych. Wykorzystaj ten fakt i postaraj się żeby z twoich słów bił optymizm i poczucie humoru. Na mężczyznę, którego chcesz uwieść podziała to jak lep na muchy.

O czym rozmawiać?

Najlepiej... o nim. Mężczyźni są próżni i to, co ich dotyczy zawsze wydaje im się najbardziej interesujące. Dzięki takiej rozmowie facet czuje się mile połechtany, a ty uzyskujesz cenne informacje na jego temat. Jest to też okazja aby wykorzystać broń atomową uwodzicielek: pochlebstwo. Siła rażenia pochlebstwa jest tak wielka, że praktycznie nikt nie jest w stanie mu się oprzeć. Mężczyzna, wobec którego zastosujesz pochlebstwo będzie się czuł doceniony i dowartościowany, będzie łaknął twojego towarzystwa, a ciebie będzie uważał za wyjątkowo mądrą kobietę.

Tajemniczość i dezorientacja

Kiedy mówisz o sobie, nie wykładaj od razu wszystkich kart na stół. Niech twój mężczyzna będzie przekonany, że nie zna cię do końca, że ciągle możesz go czymś zaskoczyć. Dzięki temu będziesz ciągle przykuwać jego uwagę. Bądź tajemnicza i wprowadzaj małe zmyłki - to spowoduje, że on będzie chciał cię rozgryźć, a więc... będzie ciągle o tobie myślał.

Sprzeczka - po co ci to?

Unikaj niepotrzebnych kłótni. Nawet błaha sprzeczka na początku znajomości może pokrzyżować twoje uwodzicielskie plany. Zastanów się czy chcesz prowadzić flirt czy spór, czy chcesz zyskać adoratora czy wroga?

Uwodzenie słowem jest sztuką trudną, ale warto się jej nauczyć, bo można ją stosować z powodzeniem niezależnie od wieku, urody i zasobności portfela.

IG

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje