Reklama

Reklama

Ta jedna jedyna

Panowie są dość wybredni i długo szukają wśród pań, nim zdecydują się na wspólne życie z tą jedyną. Nie do końca poznaliśmy meandry męskiej psychiki, lecz znamy już kilka kryteriów wyboru życiowej partnerki.

Otóż panów pociągają kobiety, które...

Reklama

Mają swoje życie

Dbają o siebie, potrafią zająć swój czas czymś konkretnym i wartościowym. Przykładają wagę do prowadzenia właściwego stylu życia, mają czas na towarzyskie spotkania ze znajomymi i rodziną. Korzystają świadomie z przyjemności życia. Nie spodziewają się po mężczyźnie, że ten zapełni im czas i zaplanuje życie do ostatniego dnia. Jednym słowem nie czekają na mężczyznę, który nadałby ich życiu sens.

Nigdy nie robią pierwszego kroku

Wiele ksiąg napisano na ten temat, wiele godzin przedyskutowano i nie ma tak naprawdę powszechnej zgody w tym punkcie. Panuje jednak wśród panów przekonanie, iż kobieta nie powinna szukać mężczyzny, nie powinna proponować randki, zabiegać o spotkanie. Czyniąc pierwszy krok kobieta pozbawia mężczyznę udziału w polowaniu, a to jest zajęcie, które on naprawdę lubi.

Są atrakcyjne i seksowne, ale z umiarem

Początek znajomości to niewinne komentarze, pozbawione niekiedy całkiem seksualnego podtekstu, lekkie muśnięcia dłonią. Dopiero w miarę upływu czasu istotę znajomości stanowią coraz częściej śmiałe gesty czynione publicznie.

Czeka na zbliżenie

Rewolucję seksualną mamy za sobą, mało kto spodziewa się prawiczków przed ołtarzem, wciąż jednak panowie poważnie traktujący swe panie szanują decyzję, by z seksem poczekać jeszcze chwilę, dwie... Coraz większy nacisk kładzie się na budowanie relacji opartych na osobistej więzi między partnerami. W końcu wspólne życie należy budować na trwałym fundamencie.

Pokazują drobnymi sprawami, że się troszczą

Kobiety są królowymi szczegółów i to one potrafią okazać swemu mężczyźnie troskę, dbałość, uczucie przywiązania. Wiedzą, do czego służy pralka i jaki z niej można zrobić użytek, umieją sprawnie i wydajnie poruszać się w kuchni ratując mężczyznę od śmierci głodowej.

Wspierają dobra radą

Kobieta może być najlepszym przyjacielem mężczyzny. Może tak nim pokierować, by ten czuł się dobrze, wyglądał dobrze i zachowywał się dobrze. Ważne jest, by wspierała mężczyznę w sytuacjach tego najbardziej wymagających - w obecności szefa, w większej grupie ludzi, pomagając mu świecić tam, gdzie to ważne.

Nigdy nie wywierają presji

Mężczyźni mają wręcz awersję do kobiet, które naciskają i wywierają presję. Niekiedy nawet łagodna perswazja nie jest w cenie. Dlatego należy unikać wykonywania zbyt częstych telefonów, pisania maili i czynienia uwag dotyczących przyszłości. Najlepiej, by ze słownika kobiet zniknęło w ogóle słowo 'małżeństwo'. Panowie nie chcą rozważać relacji z partnerką, wolą się tą relacją po prostu cieszyć.

Wiedzą, że to miłość jest kluczem

W świecie, w którym o prawdziwe uczucie i romantyzm jest coraz trudniej panowie szukają kobiet, które wierzą w miłość, a przy tym są w stanie zaakceptować mężczyznę takim, jakim jest i dają na co dzień do zrozumienia, że jego szczęście leży im na sercu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje