Reklama

Reklama

Tatuaże są sexy?

Czy tatuaż ozdabia ciało kobiety czy też szpeci? Gdzie najlepiej wygląda? Warto go umieszczać w miejscu widocznym dla innych ludzi?

Discovery Channel zapytał Polaków o to, na której części kobiecego ciała tatuaż jest najbardziej seksowny.

Gdzie zrobić seksowny tatuaż?

Wyniki wskazują, że 62 proc. Polaków ma swoje zdanie na temat najseksowniejszego miejsca na tatuaż na kobiecym ciele. Najwięcej mężczyzn (18 proc.), twierdzi, że pośladki to najlepsza na tatuaż część kobiecego ciała. Tę opinię podziela również 9 proc. kobiet.

Dla 16 proc. panów dolna część kobiecych pleców jest najbardziej odpowiednim miejscem na artystyczne zdobienia. Na trzecim miejscu plasują się piersi według 12 proc. mężczyzn oraz 7 proc. kobiet.

Reklama

Natomiast dla 6 proc. płci piękniej kark i szyja to właściwe miejsca na wykonanie tatuażu. Tak samo uważa tylko 2 proc. mężczyzn.

Dla żądnych wrażeń

Zaledwie 2proc. panów i 3proc. pań uznałoby za ponętne zdobienie kobiecego przedramienia. Ciekawostką jest też fakt, że dla żadnego mężczyzny tatuaż na kobiecej ręce nie byłby seksowny.

Przez wieki sekretna sztuka tatuażu była zarezerwowana tylko dla mężczyzn. Jednak już we wrześniu na Discovery Channel poznasz nową osobowość w tym fachu - Kat von D. Ujrzysz ludzi, dla których tatuaż to nie tylko praca, ale także rodzaj religii, którą bezgranicznie wyznają.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje