Reklama

Reklama

Trzeci syn

30-letnia Victoria Adams, była wokalistyka grupy Spice Girls, oraz jej mąż, znany angielski piłkarz David Beckham, po raz trzeci zostali rodzicami.

W niedzielę, 20 lutego, w jednej z prywatnych klinik w Madrycie, stolicy Hiszpanii, na świat przyszedł chłopczyk, który otrzymał imię Cruz, co po hiszpańsku oznacza "krzyż".

Poród odbył się na tydzień przed planowanym terminem i dlatego lekarze zdecydowali się na cesarskie cięcie. Na szczęście obyło się bez komplikacji, a dziecko ważyło 3,2 kg.

30-letni Beckham, który był obecny przy porodzie, osobiście powiadomił dziennikarzy o narodzinach syna i nie krył swej radości.

"Jest piękny. Przebywa teraz w otoczeniu swych braci i jest bardzo szczęśliwy" - powiedział Beckham, który jest także ojcem 5-letniego Brooklyna i 2-letniego Romeo.

Reklama

"Ma nos Victorii i jej usta" - dodał.

Pytany o wybrane imię, stwierdził: "To po prostu imię, które nam się podoba. Tym razem mieliśmy pewne problemy z wyborem, ale w końcu zdecydowaliśmy się na imię, które pokochaliśmy".

Zaskoczenia takim wyborem imienia nie kryją angielscy bukmacherzy, a raczej ich klienci. Najczęściej stawiano bowiem na imię Joes (7 do 1), Zinedine lub Ronaldo. Nikt nie stawiał na Cruz.

Na pocieszenie gracze mogą już stawiać zakłady, iż najmłodszy syn Beckhamów zagra w przyszłości w reprezentacji Anglii. Jeśli tak się stanie, za każdego postawionego obecnie funta, w przyszłości wypłaconych zostanie aż sto!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: VICTORIA | beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje