Reklama

Reklama

Twój los w Twoich rękach

Jakże często budzimy się z poczuciem, że ten dzień nie przyniesie nam nic dobrego. Jakże często zasypiamy z poczuciem urazy, krzywdy bądź niespełnienia wynikającego z dnia, który właśnie dobiega końca. Jak powszechnym jest to, że czujemy niewidzialny ciężar, którego nie jesteśmy w stanie z siebie zrzucić ani zdiagnozować przyczyny jego powstania.

Tadeusz Piotr Szewczyk czuł to samo, co każdy z nas. Ból, frustrację, zazdrość, zawiść oraz dziesiątki innych negatywnych uczuć, które kładą cień na życie każdego z nas. I wtedy odnalazł nauki Sai Baby - człowieka, który na przestrzeni lat odmienił sposób postrzegania świata i życia setek ludzi, i do miejsc kultu którego ciągną pielgrzymki z całego świata.

Autor dostosował wnioski wynikające z jego nauk do potrzeb człowieka zachodu. Ukazał on, jak wielki wpływ ma każdy z nas na to, co się dzieje z nim i jego bliskimi. Ukazał, jak niewiele wysiłku potrzeba by swą codzienność zamienić z koszmaru w raj i... odwrotnie.

Reklama

W tej książce znajdziesz wskazówki, jak odnaleźć miłość, szacunek, pozytywne nastawienie czy poczucie własnej wartości. Nie potrzebujesz do tego majątku czy wpływów. Wystarczą zmiany w myśleniu i podejściu do zmagania się z trudami codzienności. Dowiedz się, jak zmieniając siebie możesz zmienić na lepsze całe swoje otoczenie. To Twoja szansa na lepsze jutro.
Twój los w Twoich rękach
Tadeusz Piotr Szewczyk
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje