Reklama

Reklama

Ubrali Pajacyka

Studenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru ubrali Pajacyka.

21 marca podczas Cracow Fashion Awards zostanie rozstrzygnięty konkurs "Ubierz Pajacyka". Spośród projektów przygotowanych przez studentów SAPU jeden zwycięski dołączy do grona Pajacyków przygotowanych przez najbardziej znanych polskich projektantów. Dochód z ich sprzedaży zostanie w całości przekazany na finansowania posiłków dzieci w polskich szkołach.

Ubranko od kreatora

Najwięksi polscy kreatorzy mody: Jerzy Antkowiak, Gosia Baczyńska, Natalia Jaroszewska, Eva Minge, Paprocki&Brzozowski, Peggy Pawlowski, PLICH, Teresa Rosati, Dawid Woliński i Dorota Wróblewska wraz z Janiną Ochojską stworzyli kolekcję ubrań dla Pajacyka. Ubranko dla drewnianej kukiełki Pajacyka przygotowują także studenci Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

Pajacyk dla dzieciaków

Pajacyki w strojach autorstwa projektantów i jednego spośród studentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru będzie można nabyć podczas aukcji charytatywnej, która odbędzie się 30 maja 2010 r. o godz. 15.00 w restauracji Pod Gigantami (Al. Ujazdowskie 24, Warszawa). Całkowity dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na całoroczne dożywianie dzieci w polskich szkołach. Licytację poprowadzą Agnieszka Dygant i Tomasz Kot.

Pajacyk to nazwa programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Polska Akcja Humanitarna. W tym roku Pajacyk dożywia ponad 3 500 dzieci w 147 szkołach i świetlicach w całej Polsce.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: studenci | szkoły

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje