Reklama

Reklama

Usher: Koniec z Naomi?

Plotkarskie media za Oceanem podały, że związek wokalisty Ushera z modelką Naomi Campbell znalazł się na krawędzi rozpadu.

Podobno ludzie ze środowiska pupila amerykańskiej publiczności próbują kontrolować każdy ruch i zachowanie piękności, co jej nie pasuje.

O znajomości Ushera i Naomi głośno zaczęto mówić we wrześniu. Publicznie pojawili się razem w połowie listopada podczas rozdania nagród MTV Europe Music Awards w Rzymie. Pilni obserwatorzy zauważyli, że oboje są bardzo zazdrośni o partnera i starają się trzymać rękę "na pulsie".

Jednak chyba współpracownicy Ushera za bardzo chcieli pomóc swojemu pracodawcy. Na tyle wczuli się w rolę "przyzwoitki", że próbują narzucić Naomi sposób zachowania i mówienia.

"Mają problemy i nie widują się ostatnio" - donosi informator plotkarskiego serwisu "Pagesix.com".

Reklama

"Ludzie z obozu Ushera bardzo kontrolują Naomi i chcą, by się zachowywała w odpowiedni sposób i robiła, to co oni powiedzą. Według nich do jej obowiązków należy pokazywanie się z Usherem na każdym przyjęciu i pozowaniu do zdjęć. Ona ma już tego dość" - dodaje.

Rzecznik modelki Rob Shuter odmówił skomentowania informacji o rozpadzie związku Naomi i Ushera, ale zasugerował, że nie łączy ich już miłość.

"Naomi i Usher zawsze byli dobrymi przyjaciółmi i wciąż nimi są" - powiedział.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy