Reklama

Reklama

Uwodzenie bez słów

Chcesz go poderwać, ale obawiasz się zrobić pierwszy krok? Zastosuj sprawdzone kobiece sztuczki - kuś go i spraw, by pierwszy wyznał, co do ciebie czuje!

Uwodzenie gestem i spojrzeniem jest skuteczne i nawet jeżeli jesteś bardzo nieśmiała, to te tricki opanujesz z łatwością. Nie musisz zaczynać rozmowy, nie musisz do niego dzwonić, dajesz jedynie dyskretne znaki, dzięki którym on straci dla ciebie głowę.

Czy jesteś na to gotowa?

Jeżeli chcesz odnieść sukces, przygotuj się do uwodzenia. Od twojego nastawienia zależy powodzenie całej sprawy. Dyskretny flirt rozpocznij, kiedy jesteś w dobrym nastroju. Oczywiście w tym też możesz sobie pomóc - przypomnij sobie najprzyjemniejszy moment swojego życia i przywołaj odczucia, jakie wtedy ci towarzyszyły. Możesz posługiwać się technikami wizualizacji i afirmacjami, aby dodać sobie pewności siebie.

Reklama

Przygotuj się także fizycznie - po prostu przećwicz przed lustrem gesty, które chcesz zastosować. Dzięki temu, twoje zachowanie będzie znaczące, ale nie przerysowane.

Oczy - twoja tajna broń

Oczy potrafią wyrazić wszystko - od szyderstwa, przez zainteresowanie, aż po namiętność. Kontakt wzrokowy to pierwszy krok do flirtu. Kiedy wasze spojrzenia spotkają się, nie odwracaj wzroku, popatrz mu w oczy nieco dłużej. Możesz się uśmiechnąć, ale możesz posłać mu też poważne, głębokie, nieco zagadkowe spojrzenie, które z pewnością go zaintryguje. Nie przeciągaj go jednak zbyt długo. Policz to czterech i odwróć wzrok. Jeżeli jesteś nieco zmieszana i widać to po tobie - tym lepiej. To tylko doda ci kokieterii.

Usta - potrafią mówić bez słów

Miły uśmiech pomaga zjednywać sobie ludzi, w każdej sytuacji, nie tylko wtedy, kiedy chcemy oczarować mężczyznę. Ale usta mogą wyrazić także inne strony twojej osobowości. Lekko rozchylone wargi ułatwią ci stworzenie wizerunku kobiety namiętnej i zmysłowej. Jeśli chcesz osiągnąć właściwy efekt, nie zapomnij przećwiczyć tej miny przed lustrem. Nigdy nie układaj ust w tzw. "kaczy dziób" - to wygląda tanio.

Nogi - wyeksponuj je

Chcesz wyglądać naprawdę kusząco? Kiedy zakładasz nogę na nogę postaraj się skrzyżować je jak najwyżej - nie tylko nogi będą się prezentować doskonale - cała sylwetka nabierze szyku, a ty będziesz wyglądała bardziej zmysłowo. Taka pozycja jest nieco mniej wygodna, ale nie przejmuj się - możesz po prostu częściej przekładać nogi. W ten sposób dodatkowo zwrócisz na nie jego uwagę. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię swojego wybranka, możesz lekko kołysać stopą.

Ręce - włącz je do gry

Nie zakładaj rąk, przyjmij bardziej otwartą postawę. Staraj się eksponować wewnętrzną stronę nadgarstków. Możesz to zrobić poprawiając włosy lub owijając niesforne kosmyki wokół palca. Jeżeli opanujesz mowę ciała i nauczysz się wysyłać dyskretne erotyczne sygnały, wkrótce owiniesz sobie wokół palca również wymarzonego mężczyznę...

Sprawdź się:

Czy masz w sobie moc uwodzenia?

Czy jesteście dla siebie stworzeni?

Czy jesteś dobra w łóżku?

Jakiego kochanka wybierzesz?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: oczy | nogi | uwodzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje