Reklama

Reklama

Victoria Beckham kocha seks i sałatę

Victoria Beckham ma pełną świadomość z kim sypia i co za tym stoi. Zapytania przez magazyn "Allure", czy woli sen czy seks - 35-letnia gwiazda przywołała osobę swojego małżonka. "Każdej nocy dzielę łóżko z Davidem Beckhamem, więc byłoby ze mną coś nie w porządku, gdybym wybrała sen".

Przed Victorią postawiono kolejny trudny dylemat. Czy woli sałatę, czy frytki. Była Posh Spice nie ukrywała, że w takich sytuacjach zawsze sięga po zieleninę.

"Nie będę kłamać - nie jestem jedną z tym osób, które mówią, że jedzą hamburgery" - powiedziała dbająca o linię gwiazda. Victoria zarzeka się też, że tak często krytykowana opalenizna to naturalny odcień jej skóry. "Już się nie opalam. To naturalny kolor mojej skóry. Używam kremów blokujących promienie słoneczne, ale mieszkam w ciepłym klimacie - więc tak naturalnie wyglądam".

Reklama

Pani Beckham nie ma też wątpliwości, co do tego, jak wolałaby, żeby się do niej zwracać. "Jestem pełna szacunku dla tego, co zdziałałyśmy jako Spice Girls, uwielbiam wszystkie dziewczyny, ale miło, gdy ludzie wiedzą, jak się nazywam. Ale z drugiej strony to komplement, bo nazywano mnie już gorzej" - powiedziała o swoim przezwisku Posh.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: seks | victoria | Victoria Beckham | VICTORIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy