Reklama

Reklama

Wahlberg pomaga młodzieży

Amerykański aktor Mark Wahlberg (32 l.) stara się pomóc tym młodym ludziom, którzy zaliczani są do tzw. trudnej młodzieży, i w ten sposób uchronić ich przed zostaniem przestępcami. Gwiazdor wie, co robi, bo sam do takowej młodzieży kiedyś się zaliczał.

Mark sam trafił za kratki, gdy miał 16 lat. To doświadczenie wiele go nauczyło i potem nie miał już kłopotów z prawem. Został słynnym raperem i gwiazdą filmową. Uznał jednak, że ma do spłacenia dług wobec społeczeństwa za to, że otrzymał szansę.

Reklama

Aktor został producentem i narratorem filmu dokumentalnego, w którym pokazanie są wszystkie najstraszniejsze rzeczy, których młodzi ludzie doświadczają w więzieniu będą wśród dorosłych skazanych.

"To, że trafiłem do więzienia miało na mnie wielki wpływ i wciąż go ma. Nie staram się nikogo usprawiedliwiać, bo są młodzi ludzie, którzy są naprawdę niebezpieczni. Jednak nasz system nie poświęca czasu na zajmowanie się takimi indywidualnymi problemami. Większości z tych ludzi można pomóc zanim będzie za późno. Sam jestem tego przykładem" - mówił Mark Wahlberg.

Dowiedz się więcej na temat: aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje