Reklama

Reklama

Walentynkowe przepowiednie Kupidyna

Walentynki, to dzień w którym łatwiej nam patrzeć na świat przez różowe okulary, w wyjątkowy i serdeczny sposób okazujemy sobie uczucia, wyznajemy miłość za pośrednictwem walentynkowych kartek i anonimowych listów miłosnych.

Zakochani, wpatrzeni siebie spacerują po ulicach trzymając się za ręce, wymieniają czułościami i zapewnieniami o łączącym ich uczuciu. Co jeśli jesteśmy samotni i wciąż czekamy aż strzała małego Bożka Kupidyna przeszyje nasze serce? Magia walentynek to miłosne przepowiednie. W tym dniu, miłość nabiera jeszcze większej mocy a Bożek Miłości pozwala nam zajrzeć za kurtynę uczuciowej przyszłości.

Reklama

Kto się w Tobie kocha?

Przygotuj białą kartkę papieru i potnij ją na równe kawałki. Wypisz na nich imiona osób, które są Tobą zainteresowane, bądź Ty nimi. Następnie dokładnie wymieszaj. Wszystkie, niezapisaną stroną do góry ułóż na dnie szklanego naczynia i powoli zacznij zalewać je wodą. Skoncentruj się i uważnie obserwuj, która z karteczek wypłynie jako pierwsza, bowiem właśnie w myślach tej osoby pojawiasz się najczęściej.

Nie wiesz kogo wybrać? Sprawdź przy kim czeka Cię szczęście.

Na drewnianym stole rozłóż zdjęcia osób na których Ci zależy. Jeśli nie masz zdjęć, na jednakowych karteczkach wypisz niebieskim długopisem ich imiona. Zrób wahadełko - na czerwonej nitce zawieś złotą obrączkę lub pierścionek, przytrzymuj je przez dłuższą chwilę po kolei nad każdym zdjęciem bądź karteczką z imieniem Jeśli nad którymś nie będzie obracało się wokół własnej osi odkładasz je na bok - z tą osobą na pewno się nie zwiążesz. Czynność tą powtarzasz do momentu kiedy na stole pozostanie jedno zdjęcie lub imię.

Sprawdź czy się spełni

Wytnij z czerwonego papieru małe serce i napisz na nim swoje miłosne życzenie. Niezapisana stroną do góry połóż je metalowej tacy bądź płycie. Zapal czerwoną święcę, przytknij jej płomień do wyciętego serca.

Jeżeli całe spłonie - na spełnienie życzenia nie trzeba będzie długo czekać.

Jeśli spłonie tylko fragment serca i wypisanego na nim życzenia, to znak, że życzenie się spełni, ale musisz uzbroić się w cierpliwość.

Jeżeli napisany tekst został nietknięty - życzenie się nigdy nie spełni.

Czy los da Wam szansę ?

Potrzebne Ci będą dwa płatki czerwonej róży, jeden symbolizuje Ciebie, drugi Twoją sympatię. Szklane naczynie wypełnij do połowy wodą, zamknij oczy i delikatnie wrzuć do niego oba płatki. Otwórz oczy i uważnie obserwuj czy płyną ku sobie. Jeśli płatki przypłyną do siebie, to znak, że los połączy Wasze drogi.

Co czuje ?

Stara jak świat wróżba, pozwoli Ci sprawdzić co czuje do Ciebie ta konkretna osoba. Potrzebna Ci będzie do tego jedynie czerwona róża. Pomyśl o tej osobie i zacznij obrywać płatki, wyliczając po kolei : kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba, żartuje, w myśli, w mowie, w sercu, na ślubnym kobiercu.

Ostatni płatek zdradzi Ci tajemnicę.

Karciane wróżby miłosne

Wyślij SMS o treści: JA. (wpisz datę urodzenia) pod 72020

np. JA. 12111984

Koszt 2 zł netto; 2,44 zł brutto

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje