Reklama

Reklama

Wychowawcze "koszmarki" - rozwiązanie konkursu

"Każdy dzień zbliża nas do wolności! Za dwadzieścia parę lat znów się wyśpimy!" - taką dedykację złożył w jednej z książek - nagród w konkursie - ich autor Leszek K. Talko. Z opowieści, które nadesłaliście na konkurs wynika, że nie pomylił się ani trochę...

Totalna demolka, wrzaski, awantury o zabawki, bitwy z rodzeństwem, słowa wypowiedziane dokładnie nie wtedy kiedy wypada - to część "uroków" bycia rodzicem. Opowiedzieliście nam o sytuacjach, które was przeraziły, rozśmieszyły, zawstydziły, a które z czasem stały się rodzinną anegdotą.

Spośród wszystkich nadesłanych na konkurs odpowiedzi wybrałyśmy 3, które spodobały nam się najbardziej. Autorki otrzymają komplety książek "Dziecko dla początkujących", "Dziecko dla średnio zaawansowanych" oraz "Dziecko dla profesjonalistów" autorstwa Leszka K. Talko, wydanych przez Naszą Księgarnię, opatrzonych specjalnymi dedykacjami autora.

Reklama

Książki otrzymają: Karolina z Lublina, Justyna z Sosnowca, Katarzyna z Gorzowa Wielkopolskiego.

Gratulujemy! Nagrody prześlemy pocztą.

Przeczytaj też regulamin konkursu.

"Dziecko dla profesjonalistów", która we wrześniu pojawiła się w księgarniach, to książka dla tych, którzy odkryli, że posiadanie dzieci nie ma nic wspólnego z piękną teorią i jest wykańczającą praktyką.

Twoje dziecko jest cały czas grzeczne? Ty poświęcasz mu 24 godziny na dobę i masz jeszcze dużo czasu dla siebie? Nigdy wieczorem nie walisz głową w ścianę, szepcząc, że już dłużej nie wytrzymasz? Jednym słowem świetnie sobie radzisz jako rodzic i uważasz, że dzieci to twoje powołanie? Odłóż tę książkę na półkę.

A może padasz na twarz i myślisz, że już dłużej nie dasz rady być rodzicem? Uważasz, że coś jest z tobą nie tak, kłócisz się z mężem, żoną, rodzicami i szefem? Sądzisz, że inne dzieci są czyste, grzeczne, tylko twoje nie wiadomo czemu wciąż się brudzi, je tylko parówki, pluje na babcię, ucieka na spacerze i zrobiło akwarium w twoim bucie? Jednym słowem odkryłeś właśnie, że posiadanie dzieci nie ma nic wspólnego z piękną teorią i jest wykańczającą praktyką? Tak, musisz mieć tę książkę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | dziecko

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje