Reklama

Reklama

Wymrucz kotu życzenia!

Walentynki już za nami i przyszedł czas na kolejne sympatyczne lutowe święto - Dzień Kota.

Na pomysł kociego święta wpadli Włosi, ale również w naszym kraju szybko zdobywa ono popularność. W tym dniu koty-szczęśliwcy, które mają swój dom i dobrych opiekunów, mogą liczyć na dodatkowe smakołyki i nowe zabawki. To także dobra okazja, aby pomyśleć o kotach, których los nie jest tak wesoły i wziąć udział w jednej z akcji charytatywnych, wspomóc schronisko dla zwierząt lub przygarnąć kociaka.

Same koty nie okazują wielkiego zainteresowania świętem - dla nich huczne obchody rozpoczną się w marcu. Całonocne wycieczki i popisy wokalne będą utrapieniem dla wielu opiekunów, ale czy nie wybaczamy naszym kotom wszystkiego?

Dzień Kota , to także doskonała okazja, aby pochwalić się swoim pupilem i pokazać go światu.

Jeżeli uważasz, że twój kot jest super, przyślij jego zdjęcie w formacie jpg. (szerszy bok min. 440 px) a my umieścimy je w galerii Superkotów!

Nie wybieramy najpiękniejszego ani najsłodszego kociaka. Według nas każdy kot jest wspaniały, wyjątkowy i zasługuje na miano Superkota!

Możecie też nadsyłać ciekawe kocie historie. Najbardziej interesujące opowiadania zamieścimy w naszym serwisie.

Zapraszamy do przesyłania zdjęć kotów, które będą umieszczane w galerii Superkotów. Aby przesłać fotografię kliknij tutaj! kliknij tutaj!

Niech wszyscy zobaczą twojego SUPERKOTA!

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje