Reklama

Reklama

Zakochana Urszula będzie mamą

Urszula jest w ósmym miesiącu ciąży. Ojciec dziecka to Tomasz Kujawski, z którym piosenkarka przyjaźniła się od wielu lat.

- Nie bez powodu w moim życiu pojawił się taki, a nie inny mężczyzna, gotów poświęcić mi cały swój czas po to, by uczynić mnie szczęśliwą - mówi Urszula w wywiadzie dla "Gali.

Nowy partner Urszuli jest od niej młodszy. Pod jej wrażeniem był już od dawna, gdy żył jeszcze mąż Urszuli - Staszek. - Staś dalej żyje w moich myślach - zapewnia piosenkarka, dodając, że zmarły mąż jest obecny w jej nowym związku.

Tomasz Kujawski jest ochroniarzem. - Fani go znają, bo był przy koncertach, dbał o moje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie od dawna - mówi o Tomaszu Urszula. Jak przyznaje, "przeszkadza im to, że ludzie często dziwnie patrzą na taką róźnicę wieku", jaka ich dzieli.

Reklama

- Dziecko to wynik naszej podróźy do Grecji. Tam panował taku cudowny spokój. Zmieniłam otoczenie, wyluzowałam się psychicznie - ujawnia "Gali" Urszula. Na razie nie planuje ślubu z ojcem swojego dziecka.

Piosenkarka ma już 16-letniego syna Gutka. Urszula zapewnia, że zaakceptował jej nowego partnera i cieszy się, że będzie miał rodzeństwo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | zakochana | Urszula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy