Reklama

Reklama

Zdradziłam w dniu ślubu

Sytuacja w której się znalazłam nie jest typowa i pewnie wiele osób mnie potępi, ale pisze bo naprawdę nie wiem co dalej robić.

Sześć tygodni temu wzięłam ślub. Niestety nie wszystko było tak jak być powinno i to z mojej winy. Chociaż wstyd się do tego przyznać, zdradziłam swojego męża właśnie w tym dniu.

Reklama

Koleżanka, która pomagała mi się przygotować przyprowadziła ze sobą swojego kuzyna Piotrka. Kilka lat temu Piotrek i ja chodziliśmy ze sobą, ale jakoś nie wyszło. Byłam zła, że go przyprowadziła, bo żaden mężczyzna nie powinien widzieć panny młodej w sukni ślubnej. To ponoć przynosi pecha no i mnie też przyniosło. Piotrek zaczął się do mnie zalecać jeszcze w czasie tych przygotowań. Cały czas mówił, że żałuje że to nie on jest na miejscu pana młodego, szukał pretekstu żeby mnie dotknąć, a w końcu zaczął mnie całować. Ja się stanowczo sprzeciwiłam.

Niestety potem podczas wesela cały czas szukał okazji i kiedy tylko wychodziłam z sali on natychmiast wychodził za mną. Nie wiem jak do tego doszło, co mnie zaślepiło, ale stało się. Doszło między nami do seksu oralnego, ale chyba można to potraktować jako zdradę. Teraz myślę, że może by było lepiej gdyby to stało się wcześniej, przed przysięgą małżeńską. Bardzo tego żałuję, ale teraz już nie da się nic odwrócić. To psuje mi każdą chwilę, bo nie mogę być szczera z moim mężem. Boję się, że jeżeli o wszystkim mu powiem nasze małżeństwo się rozpadnie, a bardzo go kocham! Z drugiej strony ta tajemnica bardzo mi ciąży, poza tym nie wiem czy mimo wszystko nie rozejdą się jakieś plotki. Jestem załamana. Poradźcie mi, co mam robić!

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje