Reklama

Reklama

Znowu będę dziewicą!

Powiększanie biustu? Korekta nosa? To już było, teraz nastała nowa moda w chirurgii plastycznej - odtwarzanie błony dziewiczej!

Na pomysł operacyjnego odtwarzania błony dziewiczej pierwsze wpadły młode muzułmanki żyjące w Europie. Dziewczyny zachowywały się jak ich rówieśniczki innego wyznania: bawiły się, spotykały z chłopakami, wreszcie kochały się z nimi...

Reklama

Ale nadszedł w końcu czas, by się ustatkować: założyć rodzinę i wyjść za mąż, oczywiście za muzułmanina. I tu zaczynały się kłopoty - w kulturze islamskiej brak dziewictwa u panny młodej upoważnia męża do zerwania związku i naraża kobietę na zemstę jej rodziny, w skrajnym przypadku dojść może do zabójstwa kobiety. Dlatego też muzułmanki w takich krajach jak Francja czy Wielka Brytania wzięły się na sposób i... zaczęły tłumnie odwiedzać gabinety chirurgów plastycznych.

W innym przypadku nie mają bowiem szans na małżeństwo.

Znowu będę dziewicą...

Także muzułmanki w Belgii coraz częściej decydują się na operacyjne przywrócenia dziewictwa, zwłaszcza, że od niedawna koszty zabiegu pokrywa... Belgijski Fundusz Zdrowia. W ten sposób państwo pomaga swoim obywatelkom.

Ale nie tylko muzułmanki poddają się hymenoplastyce, by dobrze wyjść za mąż. Choć trudno w to uwierzyć, również w naszej kulturze nie brak rodzin, które mogą uważać dziewictwo za sposób na doprowadzenie do małżeństwa z tak zwaną dobrą partią.

Przepis na sukces w małżeństwie i... w interesach

Lekarze zgodnie podkreślają jednak, że błona dziewicza z anatomicznego punktu widzenia nie ma żadnego znaczenia. Ale jej wartość wzrasta, gdy uwzględnimy uwarunkowania społeczno - kulturowe. W krajach Bliskiego Wschodu lub w południowo-wschodniej Azji cnota jest bowiem wymogiem i warunkiem zamążpójścia.

Ale to nie wszystko, gdyż na wtórnym dziewictwie zależy również młodocianym prostytutkom z Azji, ponieważ w tym regionie powszechnie wierzy się, że seks z dziewicą "wzmacnia" mężczyznę. Kilkakrotnie powtarzany zabieg może być więc źródłem niezłych dochodów... Trudno wyobrazić sobie, żeby prostytutki co chwila poddawały się zabiegowi hymenoplastyce, który jest sporym wydatkiem, dlatego też ratunkiem dla tych, którzy chcą zaoszczędzić, może być zakup... sztucznej błony dziewiczej, która kosztuje jedyne 15 dolarów.

Została ona po raz pierwszy wyprodukowana w Japonii w 1993 roku, a na rynku azjatyckim pojawiła się dwa lata później, ciesząc się szczególną popularnością w Tajlandii. Jej twórcy przekonują, że zapewnia ona podobne odczucia i efekty wizualne, jak w przypadku prawdziwej utraty cnoty.

Jednak hymenoplastyce poddaje się również wiele prostytutek, które chciałyby zerwać z dotychczasowym życiem. Panie, które marzą o założeniu domu i rodziny postanawiają więc oszukać narzeczonego nie licząc się z kosztami i poprawiając też np. wygląd warg sromowych...

Nie tylko seks...

Stwierdzenie, że błona dziewicza może zostać utracona tylko na skutek stosunku płciowego to jednak mit. Tak naprawdę dziewczyna może stracić dziewictwo na skutek wypadku, uprawiania pewnych sportów, a nawet z powodu nieprawidłowej aplikacji tamponu. A że w taką wersję zdarzeń nie każdy narzeczony chce uwierzyć, to trzeba posłużyć się sposobem...

Dowiedz się więcej na temat: moda | zabiegi | muzułmanki | powiększanie biustu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje