Reklama

Reklama

Życzenia dla kota

Twój kot jest super? Przyślij jego zdjęcie do galerii Superkotów!

Na pomysł, by 17 lutego ustanowić Światowym Dniem Kota, wpadli Włosi.

Same koty podchodzą do święta ze stoickim spokojem. Co innego właściciele, dla nich to kolejna okazja, aby nieco porozpieszczać swojego pupilka. Dodatkowe smakołyki, zabawki i... życzenia wyszeptane do ucha.
W tym roku z okazji Światowego Dnia Kota możecie umieścić podobiznę swojego kota w galerii Superkotów i pochwalić się swoim ulubieńcem przed całym światem.
Które koty są super?
Właściciele tych sympatycznych czworonogów doskonale wiedzą, że każdy kot jest wyjątkowy: ma niepowtarzalną osobowość, urodę i słynny koci wdzięk. Dla każdego, to właśnie jego kot jest tym najmilszym, najsprytniejszym, najzabawniejszym. Jeżeli tak właśnie myślisz o swoim ulubieńcu, przyślij jego zdjęcie do galerii Superkotów!

Reklama

Zapraszamy do przesyłania zdjęć kotów, które będą umieszczane w galerii Superkotów. Aby przesłać fotografię kliknij tutaj!

Niech wszyscy zobaczą twojego SUPERKOTA!

Dla dachowców

Podczas Światowego Dnia Kota warto także pamiętać o zwierzętach, którym się nie poszczęściło. W ramach akcji "Rasowce - Dachowcom" wolontariusze, również w tym roku, będą zbierać pieniądze i dary na rzecz kotów bezdomnych. Pomysłodawcą akcji jest Wojciech Albert Kurkowski, a w poszczególnych miastach wydarzenia organizują towarzystwa opieki nad zwierzętami i kluby felinologiczne.

Wszystko o kotach

Z okazji Światowego Dnia Kota przygotowaliśmy dla was raport specjalny. Poznacie w nim sylwetki sławnych kotów i wzruszające lub zabawne historie ich życia. W Poradach znajdziecie wskazówki przydatne każdemu "kociarzowi", a w dziale Ciekawostki znajdziecie sporo wiadomości z kociej historii i biologii. Z pewnością rozweselą was Kocie psoty - zabawne filmiki z udziałem kotów. Fotografie słodkich kociaków możecie podziwiać w Galeriach oraz w serwisie 990px.pl

Nie zapomnijcie złożyć życzeń swojemu kotu! Miau!

Kobieta INTERIA.PL on Facebook

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy