Reklama

Reklama

Dietetycy ukrywali to przez lata? Rozmawiamy z dr Xawerym Jefferson'em o ich tajemnicach.

Polki to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Niestety plaga otyłości dotknęła również i Nasze rodaczki. Czy dietetycy kłamią? Czy coś ukrywają? Czy amazońskie jagody Acai o których głośno od miesięcy to naprawdę rozwiązanie wszystkich kłopotów? A może tylko puste słowa marketingowców? Zapraszam na wywiad z dr Xawerym Jefferson'em, wybitnym brytyjskim dietetykiem polskiego pochodzenia.

Wywiad z dr Jefferson'em

Redaktor Lidia: Panie doktorze jak walczyć z otyłością? Czy naprawdę musi być tak ciężko schudnąć? To naprawdę nie jest łatwe! Proszę to przyznać.

dr Jefferson: Nie jest to łatwe tylko wtedy kiedy nie rozumiemy dlaczego tyjemy. Na czym polega ten proces. Zgodzę się również z tym, że nie jest to łatwe jeśli nie mamy nawet odrobiny silnej woli. W skrócie wszystko sprowadza się do prostego wzoru:

                       ilość spożytych kcal > ilość spalonych kcal = tyjemy.

Praktycznie wszyscy dietetycy skupiają się na tym pierwszym czynniku, na obniżeniu ilości spożywanych kcal poprzez zastosowanie diety redukcyjnej. Dlaczego? bo to mniej skuteczne dla klienta!

Reklama

Redaktor Lidia: Panie dr czy dobrze rozumiem: sugeruje Pan, że dietetycy specjalnie prowadzą Nas "cięższą drogą" mimo, że znają skuteczniejsze metody? To bardzo kontrowersyjne i odważne stwierdzenie...

dr Jefferson: Pani redaktor, to fakty. Mamy XXI, latamy w kosmos, a nie potrafimy podkręcić metabolizmu człowieka? To oczywiście pytanie retoryczne. Środki na bezpieczne przyspieszenie metabolizmu są znane od wielu lat w środowiskach naukowych, a od kilku lat wykorzystywane przez producentów wszelakich suplementów. Dla dietetyka to oczywiście nie wygodne. Jaki jest w tym interes by polecić przy pierwszej wizycie klientowi środek dzięki któremu rzeczywiście schudnie i więcej owego dietetyka nie odwiedzi? Wszystko rozbija się o pieniądze.

Redaktor Lidia: No dobrze, nie dyskutuje z Pana argumentami. Mamy dziś porozmawiać o suplemencie diety Acai Power, jednak jak to jest z tymi suplementami? Bardzo dużo ludzi zawiodło się już na różnych suplementach. Często skarżą się i narzekają na brak ich działania. Z czego to wynika?

dr Jefferson: Tak to prawda. Zgadzam się z Panią w 100%. Brak efektów poszczególnych suplementów powoduje kilka znaczących czynników. Główny powód to tanie podróbki w których stosowane są tańsze zamienniki podstawowych składników. Niczego nieświadomy klient cieszy się, że udało mu się zaoszczędzić kilka złotych po czym przyjmowanie danego suplementu okazuje się wielką klapą. Niestety wielu producentów skupia się na ograniczeniu kosztów. Stosuje tanie zamienniki surowców, zmniejsza ilość tych droższych lub zastępuje je całkowicie czymś innym. Takie suplementy często nie szkodzą, ale też wcale nie pomagają. No i jeszcze jedno. Kupujący często użytkują suplementy niezgodnie z zaleceniami. Często słyszę o sytuacjach, że ktoś zaczął przyjmować suplement, po paru dniach schudł 1 kg i wbrew zaleceniom na ulotce zwiększył dawkę dwukrotnie ponieważ spodziewał się, że również dwukrotnie szybciej zacznie tracić na wadzę. Oczywiście efekt jest odwrotny.

Redaktor Lidia: Mówi Pan , że niektóre suplementy nie szkodzą , ale także nie pomagają. A co z tymi niebezpiecznymi dla zdrowia? Może Pan słyszał ostatnio o przypadku dziewczyny, która z zmarła przez zażywanie tabletek spalających tłuszcz, jej organizm się niemal ugotował.

dr Jefferson: Tak, niestety słyszałem. Jednak trzeba tu zaznaczyć , że ta młoda kobieta nie zażywała suplementu, a nielegalną substancję (Dintrofenol). To nie był żaden suplement, nie był to nawet lek tylko substancja, która jest po prostu zakazana w obrocie i nie wolno jej stosować do tych celów. Ilość kapsułek z dintrofenolem jakie przyjęła ta kobieta, spowodowała "zagotowanie" narządów wewnętrznych. Dlatego gdzie tylko mogę jako lekarz przestrzegam wszystkich przez zażywaniem tabletek z nieznanego źródła, które nie mają etykiety, kiedy skład jest nieznany lub nie wiemy gdzie zostały kupione. Na szczęście przypadek tej kobiety jest odosobniony. Żaden producent przy zdrowych zmysłach nie będzie sprzedawał takich tabletek bo po prostu szybko poszedłby do więzienia. Kupując więc tabletki na oficjalnej stronie internetowej lub w sklepie internetowym możemy czuć się względnie bezpiecznie. Należy wystrzegać się natomiast podejrzanych aukcji, anonimowych ogłoszeń w których nie ma nawet zdjęcia produktu.

Redaktor Lidia: Acai Power to znana marka na rynku zachodnim. W Polsce nie wiele osób słyszało o niej. Co wyróżnia ten suplement pośród innych? Co jest w nim takiego wyjątkowego, że zgodził się Pan zostać jego oficjalnym patronem?

dr Jefferson: Przede wszystkim działa i jest oryginalny. A dlaczego działa? Ponieważ w składzie ma oryginalne jagody acai pochodzące z upraw w Amazonii. Podkreślam - oryginalne. Zdecydowałem się objąć patronat nad Acai Power ponieważ zdaje sobie sprawę, że na rynku jest dostępnych mnóstwo produktów i wybór jest ciężki. Większość nie działa, ale ludzie o tym nie wiedzą. Chce więc pomóc. Sądzę, że promując oryginalny produkt, którego działanie jest potwierdzone - po prostu zaoszczędzę ludziom pieniędzy i pomogę podjąć trafną decyzje. Proszę mi wierzyć, że dla osoby z dużą nadwagą nie ma nic smutniejszego niż kolejne rozczarowanie kuracją, która nie zadziałała. Oczywiście Acai Power nie jest "lekiem na całe zło", nie wyleczy wszystkich z nadwagi. Jest to jednak jeden z najskuteczniejszych preparatów na świecie wspomagających odchudzanie jakie znam. Regularnie przyjmowany zawsze daje efekty. Oczywiście na jednych działa lepiej, na drugich słabiej. Zawsze widoczny jest jednak postęp.

Redaktor Lidia: Na rynku jednak istnieje wiele produktów z jagodami Acai. Skoro jagody acai są takie wspaniałe to rozumiem wszystkie te suplementy działają?

dr Jefferson: Niestety nie. Rynek obfituje w takie suplementy jednak w mało którym jagody acai pochodzą z oryginalnych upraw. Większość zawiera odmianę jagód acai pochodzącą i uprawianą w Chinach. Chińska odmiana jagody acai jest bardzo tania stąd wielu producentów jej używa. Niestety jagoda acai pochodząca z Chin tylko w kilku procentach posiada właściwości oryginalnej acai przez co zastosowanie jej do odchudzania nigdy nie przyniesie żadnych efektów. Natomiast jagody acai wykorzystywane do produkcji Acai Power to owoce najwyższej jakości, pochodzące z upraw certyfikowanych plantatorów z Ameryki Południowej. Czyli z rejonu gdzie acai rośnie naturalnie. Jak rozpoznać, że produkt zawiera tańszy zamiennik jagód acai? Najlepiej po cenie. Cena hurtowa oryginalnego surowca potrzebnego na wyprodukowanie 1 opakowania preparatu to około 100 zł. Dlatego ostrzegam i uczulam jeśli widzimy produkt z "jagodami acai" w cenie niższej niż około 130 zł (do 100 zł trzeba doliczyć marże producenta), oznacza to, że mamy do czynienia z wątpliwym jakościowo produktem, który nie może zawierać w składzie oryginalnych jagód acai lub zawiera je tylko w śladowych ilościach.

Redaktor Lidia: A czy można spodziewać się jakichś skutków ubocznych przy zażywaniu Acai Power?

dr Jefferson: W toku prowadzonych badań nad tym suplementem i rozmowy z pacjentami żadnych skutków ubocznych nie odnotowano. Jedyne co to silniejsze pobudzenie poprzez zawartość kofeiny, ale myślę że to akurat plus , gdyż nie trzeba wspomagać się wtedy kawą. Warto dodać, że na Acai Power nie trzeba recepty. Każdy może go kupić.

Redaktor Lidia: A teraz najważniejsze pytanie. Jakie są efekty stosowania Acai Power?

dr Jefferson: Cóż. Myślę ,że najlepiej będzie gdy posłużę się tu przykładami. Jedna z moich pacjentek Aneta, piękna, jednak okrągła dziewczyna schudła 13 kg w niecałe dwa miesiące. Co prawdę zalecałem jej ruch i zdrową dietę oprócz Acai Power. Z jej relacji wynikało jednak ,że zdarzały się jej grzeszki, a nawet tygodniowy wyjazd nad morze gdzie na okrągło były gofry, lody, grille i smażone ryby, do tego oczywiście piwo. Mimo to na prawdę pięknie schudła. Innym przykładem może być Kinga 45 letnia pacjentka, która przyszła do mnie 3 miesiące temu z wagą 107 kg przy 170 cm wzrostu. Dziś waży już 82kg i nadal chudnie. Straciła więc 25 kg w tak krótkim czasie. Oprócz suplementu Kinga stara się zdrowo odżywiać co dodatkowo sprzyja zmniejszeniu masy ciała. Z wyników grupy kontrolnej 100 osób, z którą miałem okazję pracować wynika, że średni spadek wagi to ok. 6 kg na miesiąc.

Zdjęcia pacjentów dr. Jeffersona z kuracji Acai Power

Redaktor Lidia: To do prawdy imponujące. Jaki jest Pana stosunek czyli lekarza do tak dużego spadu masy ciała w trakcie 4 tygodni?

dr Jefferson: Wszystkich moich pacjentów badam pod każdym kątem przed i po kuracji. Nie zaobserwowałem niczego niepokojącego. Jedyne co zalecam to aktywność fizyczną, która nie tylko wzmacnia mięśnie, ale też zapobiega obwiśnięciu i utracie elastyczności skóry podczas odchudzania.  Oczywiście w razie zbyt szybkiego spadku wagi można odstawić suplement na kilka dni. Sami możemy się kontrolować, wystarczy posiadać dokładną wagę. Wszystkim tym, którzy chudną w tempie większym niż 2 kg na tydzień zawsze zalecam przyjmowanie suplementu co drugi dzień. Kilka dni nas nie zbawi, a dla organizmu będzie bezpieczniejsze.

Redaktor Lidia: Dziękuje w imieniu Naszych czytelniczek za te wartościowe rady. Czy na sam koniec chce Pan coś przekazać naszym czytelnikom, a właściwie czytelniczkom?

dr Jefferson: Drogie Panie. Nie chcę , żebyście odbierały to jak jakąś reklamę. Jestem lekarzem, wiem jak bycie piękną jest ważne dla wszystkich kobiet. Dlatego z pełną świadomością polecam Acai Power. Pamiętajcie też , aby nabywać produkt tylko z oficjalnych stron producenta! Tak jak wspominałem na rynku nie brakuje podróbek i zamienników. Tylko oficjalna strona producenta daje nam 100% gwarancje jakości produktu. Miejcie świadomość tego, że wasze życie jest w Waszych rękach i możecie zamienić swoje zbędne kilogramy na obcisłą czerwoną sukienkę!

Kliknij tutaj, aby zamówić kapsułki Acai Power Trwa promocja specjalna!

 


materiały promocyjne
Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy