Dlaczego powinnaś ćwiczyć mięśnie Kegla? Odpowiadamy!

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś nad tym, czy ćwiczenia na mięśnie Kegla są dla ciebie? Jeżeli chcesz długotrwale podkręcić temperaturę w sypialni, a jednocześnie zadbać o zdrowie, powinnaś ich spróbować. Nie ma złego momentu na wzmacnianie mięśni Kegla – ćwiczenia w ciąży również są możliwe!

Mięśnie Kegla: Co to jest?

Ćwiczenia tych partii ciała, które odpowiedzialne są za silne odczuwanie przyjemności w czasie seksu, potrafią dać spektakularne efekty i niezapomniane wrażenia. Chociaż wiele kobiet o gimnastyce mięśni Kegla słyszało, wiele z nich nadal nie wie, gdzie się znajdują i jak ważną rolę odgrywają. Tak o funkcji mięśni dna miednicy oraz planie ćwiczeń opowiada ekspertka sex shopu n69.pl:

(Warto ćwiczyć mięśnie Kegla) - bo to najprostszy sposób na pogłębienie doznań płynących z orgazmów,nieinwazyjny sposób na przyspieszony powrót do formy po ciąży oraz pomocna metoda w zapobieganiu częstego wśród pań problemu z nietrzymaniem moczu. Warto przeprowadzić coś, co roboczo nazywam "testem mięśni Kegla". Próbujemy świadomie zaciskać i rozluźniać mięśnie dna miednicy, nie napinając przy tym ani mięśni brzucha, ani pośladków. Nie wstrzymujemy również oddechu. Jeżeli potrafimy wyczuć wspomniane mięśnie, to świetnie! Teraz możemy ćwiczyć właściwie w każdym miejscu: w pracy, w sklepie, na kanapie w czasie oglądania ulubionego serialu. Kilkuminutowe sesje fantastycznie wpływają na mięśnie Kegla! Efekty nie są tu widoczne gołym okiem, ale gwarantuję, że intymne wieczory już nigdy nie będą takie same. Jeśli chcemy pogłębić pracę nad obszarem dna miednicy lub po prostu nie wyczuwamy wspomnianych, mięśni to polecam sięgnąć po kulki gejszy. Nic nie wpływa tak dobrze na jakość orgazmów jak praca z tym gadżetem erotycznym!

Jak się ćwiczy mięśnie Kegla?

Skoro wiemy już po co ćwiczyć mięśnie Kegla, możemy zastanowić się nad tym, jak to robić. Coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród osób początkujących, cieszą się właśnie kulki gejszy: https://n69.pl/produkty-erotyczne-dla-kobiet/kulki-gejszy-do-cwiczen-miesni-kegla/kulki-gejszy-dla-poczatkujacych. To zabawka erotyczna tak popularna, że możemy dobrać jej rozmiar i pożądane efekty do najbardziej wyśrubowanych wymagań. Kobiety rozpoczynające swoją zabawę z seksownymi kulkami, bardzo często decydują się na kilkuelementowe zestawy.jak zestaw trzech kulek marki Je Joue czy Naomi Tang.

Zaczynamy od kulki pojedynczej, którą zwilżamy lubrykantem na bazie wody, żeby zaaplikować ją możliwie jak najłagodniej. Sznureczek pozostawiamy na zewnątrz ciała i już! Początkowo dobrze jest nosić kulki gejszy jedynie w domu, aby przywyczaić się do ich obecności i zapobiegać ich wypadaniu. Kiedy pojedyncza kulka nie będzie już wyczuwalna, dobrze pogłębić efekty treningów stosując zabawkę o podwójnych kulkach. Chociaż gadżety ułatwiają powrót do formy po porodzie, musimy pamiętać, że  przy ćwiczeniach na mięśnie Kegla w ciąży nie możemy używać zabawek. Klientki, które miały już okazję przetestować gadżety dla początkujących, równie chętnie wybierają kulki gejszy dla zaawansowanych. Z upływem czasu i coraz większą wprawą trudno pozbawić się przyjemności płynącej zabawki ćwiczącej mięśnie Kegla. Efekty nie są tu widoczne od razu, ale regularne stosowanie znacząco poprawia jakość seksualnych zabaw.

Ćwiczenie mięśni Kegla: Zalety

Do zalet ćwiczeń należy nie tylko szybka regeneracja po ciąży lub zapobieganie nietrzymaniu moczu dzięki ćwiczeniom mięśni Kegla. Po jakim czasie efekty mogą być odczuwalne? Jeżeli codziennie uda nam się poświęcić choćby kilka minut na świadome rozluźnianie i napinanie mięśni,na rezultaty nie będzie trzeba długo czekać. Kiedy postawimy na seksowne i estetyczne kulki gejszy, same zdziwimy się siłą nadchodzących orgazmów. Podstawowym założeniem ćwiczeń jest przede wszystkim zbudowanie świadomości własnego ciała. Kontrolowanie zaciskania mięśni dna miednicy pozwala na użycie tej sztuczki w trakcie gorącego wieczoru z partnerem tuż przed wielkim finałem. Wzmocniona przyjemność dla obu stron gwarantowana!

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy