Relaksujący sen? 3 sposoby na to, jak zrobić to z marką Hilding Anders

Nie od dzisiaj wiadomo, że wyspany może więcej! Satysfakcjonujący sen jest więc nie tylko kluczem do całodobowej wydajności, ale również najprostszą drogą do utrzymania dobrego samopoczucia. Kontrolowanie własnych emocji? Łatwiejsze przyswajanie informacji? Zwiększona możliwość koncentracji? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Co zrobić, aby cieszyć się relaksującym snem i w jaki sposób pomoże nam w tym marka Hilding Anders? Sprawdź tutaj!

Artykuł sponsorowany

Po pierwsze - materac to podstawa dobrego snu

Nieprzerwany, przeszywający ból pleców czy problemy z kręgosłupem - a co za tym idzie - pogorszone samopoczucie w ciągu dnia mogą być nie tylko konsekwencją złej postawy czy nieodpowiedniej pozycji, którą przybieramy w pracy, podczas nauki lub w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Jeżeli nasze plecy czują się zmęczone niedługo po wstaniu, najpewniej oznacza to, że w ogóle nie odpoczęły. Jak więc dać sobie szansę na relaksujący sen, dzięki któremu zadbamy holistycznie nie tylko o siebie, ale również o swoje ciało? Odpowiednio dobrany materac to absolutna, sypialniana podstawa! Decydując się na materace Hilding, możesz zapewnić sobie: 

  • stuprocentową regenerację mięśni w trakcie snu 
  • naturalną pozycję i optymalne rozłożenie ciężkości ciała 
  • indywidualnie dobrany poziom twardości 
  • perfekcyjnie czyste środowisko snu 
  • antyalergiczną, pochłaniającą nadmiar wilgoci przestrzeń
  • komfort snu bez względu na to, gdzie jesteś

Ponadto materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/, a nie ma niczego cenniejszego dla naszego komfortu snu niż świadomość, że odpoczywamy nie tylko z myślą o spełnianiu podstawowych potrzeb fizjologicznych, ale również dbając o nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Po drugie - postaw na odpowiednie łóżko

Żaden masaż relaksacyjny, wizyta w SPA, łagodzący olejek czy wypoczynek na świeżym powietrzu nie wpłynie na nasz organizm tak jak dobry, satysfakcjonujący sen. Jeżeli już wybierzemy więc materac, który w stu procentach spełni nasze potrzeby, warto zatroszczyć się o dobór jego idealnej obudowy. Dlaczego jest to tak ważne? Wymiary łóżka, materiał, z którego zostało stworzone, ergonomiczność, a nawet walory wizualne są w stanie odegrać niezwykle dużą rolę w naszym codziennym odpoczynku. 

Skoro niezastąpione w kwestii relaksu i komfortu są materace Hilding, warto zwrócić szczególną uwagę na szeroką selekcję łóżek oferowaną przez tego samego producenta. Wybór projektów, barw, tkanin obiciowych i rodzajów zagłówka jest praktycznie nieograniczony, ponieważ można dobrać je samemu spośród wielu oferowanych kolorów i faktur! Tak dopasowany produkt pozwoli maksymalnie cieszyć się z beztroskiego snu, umożliwi wydajne korzystanie z materaca oraz pomoże w uspokojeniu i stonowaniu wystroju sypialni, a co za tym idzie - stworzy w niej przestrzeń do pełnowartościowego wypoczynku

Po trzecie - niech żyją niezastąpione poduszki

Materac czy łóżko wydają się być kluczowe, jeżeli chcemy umożliwić sobie zdrowy, w pełni relaksujący sen, prawda? Nie sposób się z tym nie zgodzić! Nie należy jednak zapominać o mniejszych akcesoriach, które pozwalają nam na zmaksymalizowanie komfortu i wygody w trakcie nocy, podróży czy nawet krótkich drzemek - mowa oczywiście o poduszkach. 

Dlaczego odpowiednio dobrana poduszka jest aż tak ważna? To właśnie ona w dużej mierze decyduje o ułożeniu głowy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu, a te części ciała - jeżeli zaniedbane - mają duży wpływ na stan naszych pleców, na częstotliwość występowania migren, stanów nerwowych czy zaburzeń nastroju.

Na co więc powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze relaksującej poduszki?

  • kształt  - zapewniający podparcie dla całej głowy, szyi i ramion;
  • wypełnienie - zalecana jest pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury dostosowuje się do kształtu głowy użytkownika;
  • wysokość - im większa miękkość materaca, tym niższa powinna być dobrana do niego poduszka;
  • właściwości hipoalergiczne - pozwalające utrzymać higienę środowiska snu.

Produkty marki Hilding, które zapewniają nam nienaganny sen, takie jak materace w Głogowie, antystresowe poduszki, oryginalne ramy łóżek czy akcesoria pomagające nam w osiągnięciu błogiego relaksu, są dostępne w wielu lokalizacjach na terenie Polski. Hilding Anders umożliwia nie tylko profesjonalną pomoc w wyborze modelu perfekcyjnie dobranego do naszych potrzeb, ale również gwarancję zachowania najważniejszych wartości, które może zapewnić nam komfortowy, głęboki sen: naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. 

Artykuł sponsorowany

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy