Świąteczne prezenty od Plusa: dwa razy więcej gigabajtów i Disney+ w prezencie nawet na 2 lata

Zbliżają się święta, czas, w którym obdarowujemy się prezentami, więc i w Plusie nie mogło zabraknąć atrakcyjnych promocji. Na co w tym roku mogą liczyć osoby, które zdecydują się podpisać z siecią umowę na abonament?

Prezenty od Plusa

W tym roku świąteczna promocja w Plusie już wystartowała. Z pewnością nie będziemy zawiedzeni. Pod choinkę od operatora sieci komórkowej otrzymamy 2x więcej gigabajtów w abonamentach przez dwa lata, nawet dwuletni dostęp do Disney+ w prezencie, a do wybranych smartfonów drugie urządzenie tej samej marki za symboliczną złotówkę. Z tymi promocjami łączy się jeszcze jedna - możemy obdarować bliską osobę abonamentem za jedynie 1 zł/mies. nawet przez 15 miesięcy.

Dwa razy więcej gigabajtów

Pierwszym prezentem, jaki dostaniemy od Plusa, podpisując umowę na abonament lub ją przedłużając, będzie podwojony pakiet internetowy. Oczywiście możemy liczyć na dostęp do najszybszej sieci 5G, która w Plusie ma imponujący zasięg.

 Skorzystać z niej mogą zarówno ci, którzy zdecydują się na telefon, jak i klienci wybierający sam abonament. Oczywiście SMS-y i MMS-y będziemy mogli wysyłać bez limitu. Jeśli chodzi o pakiety danych, w abonamencie za:

  • 55 zł/mies. zamiast 30 GB otrzymamy 60 GB,
  • 65 zł/mies. zamiast 60 GB otrzymamy 120 GB,
  • 85 zł/mies. zamiast 120 GB otrzymamy 240 GB.

W przypadku oferty dla klientów biznesowych w abonamencie za:

  • 45 zł/mies. netto zamiast 24 GB otrzymamy 48 GB,
  • 55 zł/mies. netto zamiast 40 GB otrzymamy 80 GB,
  • 65 zł/mies. netto zamiast 70 GB otrzymamy 140 GB,
  • 85 zł/mies. netto zamiast 120 GB otrzymamy 240 GB.

Dostęp do Disney+ w prezencie nawet na 2 lata

W ramach świątecznej promocji możemy otrzymać nawet dwuletni dostęp do Disney+ w prezencie.

By skorzystać z promocji, wystarczy przedłużyć obecną umowę, przenieść numer od innego operatora do Plusa lub kupić nowy numer. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych przy wyborze abonamentu głosowego za min. 55 zł/mies. oraz dla firm przy wyborze abonamentu głosowego za min. 45 zł netto/mies. Dostęp do Disney+ nawet na 2 lata w prezencie otrzymają również klienci, którzy podpiszą umowę na internet 5G/LTE za min. 50 zł/mies. lub Plus Światłowód z min. szybkością do 300 Mb/s. Jeśli po upływie dwóch lat trwania umowy zdecydujemy się na jej kontynuowanie, w 25 miesiącu do abonamentu zostanie doliczona standardowa opłata miesięczna za dostęp do Disney+ w wysokości 28,99 zł.

Abonamenty dla bliskich za złotówkę miesięcznie

Nowi klienci, przenoszący numer lub przedłużający umowę z abonamentem za min. 55 zł/mies. z telefonem, mogą skorzystać z promocji dla klientów indywidualnych na pięć dodatkowych abonamentów dla bliskich za 1 zł/mies. przez maksymalnie 15 miesięcy. Klienci biznesowi mogą dobrać aż siedem dodatkowych kart z abonamentem za 1 zł/mies. Każdy z dodatkowych abonamentów uzyskuje dostęp do pozostałych promocji świątecznych (podwojone gigabajty i Disney+ w prezencie na dwa lata).

Drugi smartfon za złotówkę

W ramach świątecznych niespodzianek Plus przygotował także atrakcyjne promocje na smartfony. Kupując na raty model OPPO Reno7 5G 8/256GB wraz z abonamentem otrzymamy drugi telefon OPPO A17 4/64GB za symboliczną złotówkę. Jeśli zdecydujemy się na Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB, Samsung Galaxy S21 FE 5G, Samsung Galaxy S22 5G, Samsung Galaxy S22+ 5G lub Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, także z abonamentem, za złotówkę możemy dokupić Samsung Galaxy A13 4/64GB.

To nie koniec niespodzianek. Powyższe oferty łączą się ze sobą, możemy zatem w ramach jednej umowy możemy otrzymać np. 240 GB, nawet dwuletni dostęp do Disney+ bez opłat, pięć dodatkowych abonamentów dla bliskich za 1 zł/mies. oraz drugi smartfon za 1 zł.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy