Reklama

Reklama

Zdrowa alternatywa dla tamponów

Każda kobieta w trakcie menstruacji pragnie czuć się komfortowo. A o to wcale niełatwo! Propozycje środków higienicznych dla kobiet są ograniczone do dwóch: podpasek i tamponów. A co, jeśli żadne z nich nie spełnia naszych oczekiwań?

My, kobiety, wiemy jak ważna jest wygoda w czasie miesiączki. Nie chodzi tylko o to, by mieć poczucie zabezpieczenia przed przeciekaniem i pewność, że możemy bez obaw robić to, na co mamy ochotę. Chodzi o coś więcej. Chodzi o nasze zdrowie. Kubeczek menstruacyjny SELENACUP działa podobnie jak tampon. Umieszczamy go w pochwie w trakcie trwania miesiączki po to, by zbierał krew. Różnica polega na tym, że produkt ten jest znacznie bardziej bezpieczny dla organizmu.

Tampony są niewidoczne i pozwalają na aktywny tryb życia. Używając ich można uprawiać sport, korzystać z basenu, czy opalać się. Są znacznie bardziej higieniczne niż podpaski, ale mają wiele minusów. Przede wszystkim, należy bardzo restrykcyjnie pilnować ich wymiany - co 3 do 6 godzin. Poza tym, nie poleca się ich stosowania kobietom ze skłonnością do infekcji intymnych. I wreszcie, w przypadku ich stosowania możemy być narażone na wystąpienie zespołu wstrząsu toksycznego, który jest niezwykle niebezpieczny dla zdrowia.

Reklama

Kolejną, najczęściej wybieraną opcją zabezpieczenia w czasie menstruacji, są podpaski. Producenci tych środków higienicznych prześcigają się w wymyślaniu wciąż nowych kształtów, rozmiarów i innych właściwości. Trzeba jednak przyznać, że komfort używania podpasek jest znacznie mniejszy, niż tamponów. Nie ma mowy, by bezproblemowo uprawiać w nich sport, gdyż podpaska może się przemieszczać oraz przeciekać. Ponadto, podpaski wykonane są z bawełny, która w przeciwieństwie do koloru tych środków higienicznych, nie jest śnieżnobiała. Podpaski są barwione... chlorem! To nie może pozostawać bez znaczenia dla organizmu.

Kubeczek menstruacyjny SELENACUP to w pełni intuicyjne i bezpieczne rozwiązanie. Wykonany z najwyższej jakości silikonu medycznego, który jest w 100% bezpieczny dla organizmu. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych, plastyfikatorów, lateksu, protein, ftalanów, nonylofenolów, pvc, bpa i perfum. Dodatkowo, jest on aplikowany płycej niż tampon, przez co nie może w żaden sposób uszkodzić błony śluzowej szyjki macicy. Zapomnij o uszkodzeniach, odparzeniach i dyskomforcie. SELENACUP pozwoli Ci cieszyć się pełnią życia! Czas na #NajlepszyOkres!

www.selenacup.pl

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje