Reklama

Reklama

O początkach

Redakcja serwisu kobieta.interia.pl bez tajemnic - mówimy jasno, kim jesteśmy, co lubimy i do czego dążymy.

Redakcja serwisu kobieta.interia.pl bez tajemnic - mówimy jasno, kim jesteśmy, co lubimy i do czego dążymy.

Rozpoczynamy pisanie redakcyjnego bloga, bo chcemy żebyście nas poznały, tak jak my poznajemy Was - poprzez odpowiedzi na ostatni konkurs o tym, co powinnyśmy zmienić w serwisie, poprzez Wasze komentarze pod artykułami i poprzez Wasze listy do redakcji. My o Was wiemy już o trochę, Wy o nas nic, dlatego postanowiłyśmy to zmienić.

Będziemy pisać w trójkę - Iza, Kasia i ja (Małgosia). Jesteśmy bardzo różne, interesujemy się innymi rzeczami, jesteśmy na innych etapach życia, ale dzięki temu wzajemnie poszerzamy nasze (i Wasze) horyzonty. Codziennie w redakcji spieramy się, wymieniamy opiniami, czasem nawet na siebie złościmy i warczymy, ale trudno o środowisko, w którym są same kobiety i nie ma konfliktów ;-)

Reklama

Konkurs, w którym pytałyśmy o to, czego Wam w naszej Kobiecie brakuje, już się zakończył, ale nie oznacza to, że nie czekamy na Wasze uwagi. Wprost przeciwnie - te już nadesłane przeanalizujemy i zrobimy co w naszej mocy, by spełnić Wasze wymagania, a nowe chętnie przeczytamy i wykorzystamy. 

Nasz adres kobieta@firma.interia.pl jest czynny 24 godziny 7 dni w tygodniu 365 dni w roku, ale lojalnie uprzedzam - nie oczekujcie odpowiedzi, mamy tylko 6 rąk ;-)

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło,

M.

 

P.S. Ze swojego awatara (czyli obrazka, który będzie przy wszystkich moich wpisach) będę się tłumaczyć następnym razem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: blog | Redakcja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy