Reklama

Reklama

​Akcja "Mama w ruchu". Przyłącz się do nas!

Dzisiaj rozpoczyna się ogólnopolska akcja sportowa "Mama w Ruchu", której partnerem jest serwis Mam dziecko INTERIA. Na naszych łamach i na łamach blogu BeMam będziemy promować aktywność fizyczną kobiet w ciąży i mam, zachęcać do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy, a przede wszystkim pokazywać, w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem.

Akcja będzie również angażować tatusiów do pomocy mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

Reklama

W akcji biorą udział: kluby sportowe, gabinety urody i odnowy biologicznej, firmy produkujące odzież sportową oraz firmy produkujące ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, które w tym okresie udzielą zniżki kobietom w ciąży, mamom z dzieckiem lub z całą rodziną na hasło: "mamawruchu".

Udział w akcji będzie cały czas otwarty, firmy, kluby oraz gabinety będą mogły do niej dołączać przez cały czas trwania akcji.

Patronami honorowymi akcji są: Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Partnerem akcji jest portal Mam Dziecko INTERIA.PL

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama 11-miesięcznego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Tatę, jak i Mamę do przyłączenia się do naszej akcji, która trwać będzie do 31 maja 2015.

Strona akcji: http://www.bemam.pl/mamawruchu/


 

Dowiedz się więcej na temat: ćwiczenia w czasie ciąży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje