Reklama

Bajki ze świętym Mikołajem

Grudzień to czas prezentów, dlatego Teatr Capitol zaprasza wszystkie dzieci na ciekawe bajki, a po nich na spotkanie ze Świętym Mikołajem!

Grudniowy repertuar spektakli dla najmłodszych widzów zapowiada się imponująco. Po każdej interesującej bajce czeka na nich spotkanie z Mikołajem, który przygotował dla gości słodkie upominki. Ta dodatkowa coroczna atrakcja w Teatrze przyciąga małych widzów i ich rodziców. A dziecięce propozycje repertuarowe to cztery ciekawe i niosące ze sobą ważne wartości przedstawienia.  Pierwszą z nich jest jedna z najpopularniejszych bajek na świecie, czyli "Piotruś Pan". 

Gdzie jest Nibylandia?

Ilu dorosłych marzyło, by choć przez chwile znów poczuć się dzieckiem? Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy w prawo i aż do rana to właściwy adres? Czy być Piotrusiem Panem to znaczy nie umieć kochać? Czy kochać za mocno? Czy wróżki istnieją? Czy tylko wtedy , gdy się w nie wierzy? Czy tykanie budzika może obudzić krokodyla? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy...? Ale...? Dlaczego...? Znasz więcej pytań? Potrzebujesz lepszych odpowiedzi? Zatem musimy się spotkać na naszym "kolorowo-muzyczno-fantastycznym" spektaklu "PIOTRUŚ PAN" w adaptacji Arkadiusza Klucznika, z piosenkami Dariusza Czajkowskiego (teksty) i Michała Kowalczyka (muzyka).    

Reklama

Urocze zwierzątka

Wesoła "Awanturka z leśnego podwórka" to pełna przygód i humoru bajka dla najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana w prawdziwie leśnej scenerii. Występują: Zajączek - uroczy romantyk, Jeżyk - ufny i dobroduszny, prawdziwy bohater, Gąska Pralinka - łakomczuszek, oraz Lisek - sprytny i przebiegły. Bajka rozgrywa się w planie aktora z lalką.

Dramaturgia spektaklu opiera się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek jest najważniejsza w życiu. Dowiedzą się, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.  

Czarownica Fafa          

            

A dla tych co lubią bajki z akcją, czekają dynamiczne i pełne zawadiackich zwrotów akcji "Gafy czarownicy Fafy". Bohaterami są dwaj chłopcy: Kubuś - rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel, który zwalcza wszelkie zło i Ancymon - urwis jakich mało i straszliwy śpioch. Łączy ich przyjaźń. Na ich drodze pojawia się czarownica, która płata figle bohaterom. Czy ancymon zostanie zmieniony w żabę? Czy Kubusiowi uda się przechytrzyć czarownicę? Czy dobro zwycięży?  

Zabierzcie swoje dziecko na bajkę oraz spotkanie ze św. Mikołajem do Teatru Capitol! 

Repertuar:  

"Piotruś Pan"

Nadchodzące spektakle:

5 grudnia, godz. 10:30 

10 grudnia,  godz. 10:30            

"Gafy czarownicy Fafy"

Nadchodzące spektakle:

7 grudnia, godz. 11:00                                           

9 grudnia, godz. 10:00  

"Awanturka z leśnego podwórka"

Nadchodzące spektakle:

3 grudnia, godz. 10:00                                           

6 grudnia, godz. 11:00      

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: spektakl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama