Reklama

Reklama

Bezpieczne dziecko to spokojny rodzic. Przetestuj nianię Philips Avent!

Chcesz zapewnić pełne bezpieczeństwo i najlepsze warunki podczas snu swojemu dziecku? Sprawdź kilka naszych porad i zgłoś się do testów elektronicznej niani Philips Avent!

Niemowlak w ciągu pierwszych miesięcy swojego życia głównie śpi. Czasem dłużej, czasem krócej, ale jednak. Te pierwsze miesiące jego życia, choć są wyjątkowym, to też i trudnym czasem dla rodziców.
Z jednej strony pragną oni zapewnić dziecku jak najlepszą opiekę i zagwarantować bezpieczeństwo, z drugiej zaś ciągłe zmęczenie mimowolnie zmniejsza ich czujność. Czy można zagwarantować dziecku obie te rzeczy przy mniejszym wysiłku fizycznym?

Co za ciebie zrobi elektroniczna niania Philips Avent?Reklama

W tym, by niemowlak spał spokojnie, szczególnie w nocy i, gdy zorientuje się, że nie ma przy nim rodzica, nie rozbudził się na dobre, może bardzo pomóc elektroniczna niania. Philips wprowadził właśnie idealną wersję z technologią DECT oraz projektorem gwiazdek i odtwarzaczem MP3, które uspokoją dziecko i przygotują do spokojnego snu.

Niania została zaprojektowana z myślą o najwyższym bezpieczeństwie dziecka oraz komforcie rodziców wynikającym z możliwości kontrolowania pokoiku malucha podczas wykonywania innych czynności domowych w zasięgu do 330 metrów. Rodzic może być spokojny, ponieważ dziecko zasypia w doskonałych warunkach, dzięki czujnikowi temperatury i wilgotności, a do snu kołysze je muzyka i kolorowe gwiazdki wyświetlane przez wbudowany projektor.

Przygotowanie pokoiku i stały kontakt z dzieckiem w jednym urządzeniuMaluch może być niespokojny za każdym razem, gdy kładziesz go do łóżeczka. Unikalny projektor gwiazdek pomoże mu się uspokoić i wprowadzić atmosferę sprzyjającą zaśnięciu. Aktywacja projektora możliwa jest zarówno z poziomu nadajnika, jak i odbiornika.

W każdej chwili, gdy dziecko zaczyna być niespokojne, możesz skorzystać z funkcji komunikacji dwukierunkowej! Czasami dziecko potrzebuje tylko uspokajającego tonu waszego głosu. Dzięki takiej możliwości jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu.

Technologia DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych urządzeń nadawczych (innych niań elektronicznych, telefonów komórkowych i bezprzewodowych) i krystalicznie czysty dźwięk, aby rodzic zawsze mógł usłyszeć swoje dziecko. Szyfrowanie danych zapewnia poufne i bezpieczne połączenie. Nawet, gdy odbiornik jest wyciszony, poziom dźwięku sygnalizują diody LED.

Dziecko nie jest w stanie regulować temperatury ciała tak skutecznie, jak dorosły i nawet niewielkie wahanie temperatury w połączeniu ze zbyt niską lub nadmierną wilgotnością może powodować dyskomfort i niepokój dziecka. Czujnik wilgotności i temperatury pozwala na bieżąco monitorować warunki panujące w jego pokoju i natychmiast powiadamia was za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza odbiornika, o wszelkich zmianach.

A co ty możesz zrobić dla swojego dziecka?

Odpowiednio wcześniej, przed zaśnięciem nakarm dziecko, aby spokojnie przespało czy to drzemkę, czy noc i nie budziło się z głodu. Dobrze jest przed porą spania przygotować pokój dziecka. Jak? Na pół godziny przed jego zaśnięciem, należy dobrze wywietrzyć pomieszczenie, w którym będzie zasypiał. W tak przygotowanym pokoju wystarczy dziecko ukołysać do snu. Pamiętaj, cichy, łagodny i zrelaksowany głos rodzica podziała na maluszka uspokajająco, warto więc uczynić ze śpiewania kołysanki, mówienia do dziecka, rytuał. 

Pamiętaj też, że nic i nikt nie zastąpi dziecku twojej bliskości...

Chcesz przetestować nianię Philips Avent? Sprawdź, co musisz zrobić

Wystarczy, że wypełnisz poniższy FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i uzasadnisz, dlaczego właśnie ty powinnaś/powinieneś przetestować Elektorniczną Nianię PHILIPS AVENT. 

Na zgłoszenia czekamy od 8 do 22 listopada.

Między 25 a 29 listopada wyłonimy 3 osoby do testów, które zostaną poinformowane o tym fakcie drogą mejlową. Z kolei między 2 a 5 grudnia nianie zostaną dostarczone do testerek i testerów.

Osoby testujące są zobligowane do wystawienia opinii do 15 grudnia. Opinię należy przesłać na adres: konkursy.dziecko@firma.interia.pl

Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione, po testach elektroniczna niania Philips Avent stanie się waszą własnością!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkurs | niania elektroniczna | testy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje