Reklama

Reklama

Bugs kontratakuje

​Niewiele jest osób na świecie, które nie znają Królika Bugsa. Ten słynnych bohater podbija serca dzieci i dorosłych od 79 lat. Z czasem dołączyła do niego plejada wielu nowych bohaterów. Teraz, powracają w kolejnej odsłonie słynnej serii. Czas na "Nowe zwariowane melodie".

"Nowe zwariowane melodie" to kolejna próba odświeżenia sprawdzonej formuły szalonych kreskówek dla dzieci. Rysunki i animację dostosowano do obecnych standardów, ale zachowano jednocześnie niepowtarzalną kreskę. W rezultacie nowe odcinki wyglądają nowocześnie, ale miłośnicy serii bez problemu rozpoznają bohaterów i szybko odnajdą się w nowym świecie.

Reklama

Wszystko za sprawą utrzymania zwariowanej konwencji i absurdalności następujących po sobie wydarzeń. Ponownie Bugs będzie drwił z Yosemite Sama, aby wystrychnąć go na dudka. Przeżyją mnóstwo przygód, po których Sam będzie miał serdecznie dość wygadanego marchewkojada. Z kolei Kaczor Duffy trafi na swej drodze na Kupidyna, którego będzie musiał zastąpić w dziele krzewienia miłości. Oczywiście nic nie pójdzie zgodnie z planem.

W "Nowych zwariowanych melodiach" nie brakuje kompletnie odjechanych pomysłów. Zabawa jest przednia i to bez względu czy przed telewizorem zasiądą dzieci, czy dorośli. Nowe przygody znanych bohaterów można oglądać obecnie codziennie na antenie kanału Boomerang. 

Dowiedz się więcej na temat: filmy dla dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje