Reklama

Reklama

Chłopiec namalował w przedszkolu swoją mamę. Kobieta przeżyła szok

Na zajęciach w przedszkolu dzieci dostały zadanie, by namalować swoje mamy. Jeden z chłopców zaskoczył przedszkolanki swoim dziełem, ale te, po krótkiej naradzie, postanowiły jednak pokazać obrazek na apelu. Takiej reakcji zebranych nikt się nie spodziewał.

Mama chłopca, Nikki Britton postanowiła podzielić się tą historią na jednej z grup na Facebooku. Nikki opisała jak jej synek stanął prze zadaniem namalowania swojej ukochanej mamy i podszedł do niego w zaskakujący sposób...

Gdy przedszkolanki zobaczyły dzieło chłopca, nie mogły ukryć zdziwienia. Obrazek przedstawiał bowiem nagą, uśmiechniętą kobietę! Po namyśle przedszkolanki postanowiły pokazać dzieło malucha na apelu, ale reakcja zebranych gości i samej Nikki mocno je zaskoczyła. 

Chłopiec namalował gołą mamę - kobieta w szoku, internauci zachwyceni

Gdy Nikki Britton weszła do przedszkola i zobaczyła na wystawie dzieło swojego syna, nie mogła ukryć zdziwienia. W ślad za nim pojawiło się również zażenowanie:

Reklama

- Po raz pierwszy zobaczyłam to na apelu. Mój mały Picasso z dumą pokazał obrazek całemu przedszkolu, w tym rodzicom innych dzieci – wspomina kobieta.

Ci również byli zdziwieni i lekko zawstydzeni, część rodziców śmiała się, a kobieta marzyła tylko o tym, by zapaść się pod ziemię. Nikki postanowiła spytać więc synka, dlaczego przedstawił ją bez ubrań, a ten z rozbrajającą szczerością przyznał, że... zabrakło mu czasu na ich namalowanie. 

Ta odpowiedź zachwyciła i rozczuliła internautów, zauważyli oni jednak, że mały artysta znalazł czas na podarowanie mamie zgrabnych, czarnych botków. 

- Czy dzieci nie są po prostu cudowne? - podsumowała całą sytuację Nikki, zachęcając jednocześnie innych rodziców do dzielenia się podobnymi historiami. 

***
Zobacz również:


Kontrowersyjne zadanie w podręczniku dla 5-latków. Rodzice oburzeni! 

Najpopularniejsze imiona w Polsce. Które królują w tym roku?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje