Reklama

Reklama

​Detektyw Sowa na tropie

Nakładem Wydawnictwa TADAM ukazał się komiks dla dzieci "Pani Detektyw Sowa". Jego autorem jest Adam Święcki. To doświadczony scenarzysta i rysownik komiksowy, który ma na swoim koncie głównie odważne publikacje przeznaczone dla dorosłych. Jak zatem sprawdził się w nowej roli?

Tytułowa Detektyw Sowa stanęła przed nie lada trudnym zadaniem. Z rosnącego w lesie dębu zniknęły żołędzie. Kto odpowiada za zuchwałą kradzież? Jakie były motywy sprawcy? Czy zostanie ujęty? Na te pytania znajdziemy odpowiedzi w tym zabawnym komiksie dla młodszych czytelników.

Reklama

Wraz z Detektyw Sową przemierzymy cały las. Zajrzymy zarówno w wysokie gałęzie drzew, jak i pod wodę leśnych rzeczułek. Żaden trop nie zostanie zlekceważony, a tajemnica w końcu zostanie rozwikłana.

Wyprawa do barwnego lasu

Podczas wędrówki dzieci poznają różnych mieszkańców lasu i przeczytają krótkie rymowanki posuwające akcję do przodu. Dzięki interesującej fabule i przyjemnym, bardzo kolorowym ilustracjom maluchy wciągają się w opowieść i chcą poznać jej zakończenie. Przy okazji poznają też kilku mieszkańców lasu.

Komiks przeznaczony jest dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę czytelniczą. Dzięki kompaktowemu wydaniu i bardzo grubym, twardym stronom, przetrwa dziecięcy zapał podczas lektury. Pogodny ton opowieści powoduje, że doskonale sprawdza się podczas wspólnego czytania. Dzieci chętnie oglądają ilustracje i śmieją się z kolejnych przygód bohaterki.

Oczywiście, jak na bajkę dla dzieci przystało, opowieść kończy się szczęśliwie. Zagadka zostaje rozwiązana, a zguba odnaleziona.

Wzorcowy komiks dla dzieci

"Pani Detektyw Sowa" to wzorcowy przykład prostego komiksu z nieskomplikowaną, ale wciągającą fabułą i interesującymi ilustracjami. Na pewno spodoba się dzieciom, a i rodzice przejrzą komiks z uśmiechem.

Dowiedz się więcej na temat: książki dla dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje