Reklama

Reklama

​Edukacyjny pociąg szczeniaczka

Małe dzieci potrzebują rozwijających i absorbujących zabawek. Najlepiej też takich, które rozwijają się wraz z maluchem. Dobrym przykładem jest testowany przez nas Edukacyjny pociąg szczeniaczka od Fisher Price.

Wrażenia rodziców

Edukacyjny pociąg Fisher Price jest ciekawą propozycją skierowaną do najmłodszych milusińkich i ich rodziców, która łączy w sobie elementy edukacji i dobrej zabawy. Zabawkę cechuje przyjazny dla dziecka dobór kolorów, kształtów oraz efektów akustycznych.

Reklama

Te ostatnie szczególnie podkreślają jej atrakcyjność, ponieważ ożywiają kontakt maluszka z elementami zestawu i pobudzają jego naturalną ciekawość. Wpływ na kształtowanie zmysłów wzroku i słuchu to nie jedyna zaleta pociągu. Figurki, przesuwana biedronka czy przyciski w różnych kształtach dają także możliwość rozwoju zdolności manualnych.

Wrażenia dziecka

Dostarczona rodzicom zabawka od razu zwróciła uwagę dziewczynki, a także jej starszego brata. Mała z zainteresowaniem badała wszystkie elementy pociągu i potrafiła skupić na nich uwagę na dłużej. Szczególnie interesujące były funkcje dźwiękowe. Nawet zapłakane i rozkapryszone dziecko uspokajało się i słuchało zaciekawione.

Widać, że zabawka przypadła do gustu dziecku. Co ciekawe, nawet chodzący już do pierwszej klasy, brat był nią zainteresowany. Oczywiście tylko przez krótki czas, ale z czasem zaczął pokazywać różne funkcje siostrze i bawić się z nią. Tym samym zabawka okazała się sposobem na budowanie więzi między rodzeństwem.

Rozwojowa zabawka

Zgodnie z założeniami producenta zabawka pomaga w rozwoju malucha. Na pierwszym poziomie nauki pojawiają się interesujące dźwięki i słowa, które intrygują dziecko. Na drugim poziomie, przeznaczonym dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, pojawiają się już proste pytania i zadania do wykonania. Półtoraroczne dziecko może już korzystać z funkcji odgrywania ról. To sposób na pobudzenie wyobraźni i kreatywności malucha.

Fisher Price jest znany z wysokiej jakości swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku Edukacyjnego pociągu szczeniaczka. Zabawka jest wykonana bardzo starannie, w żywych, przyciągających wzrok kolorach. Jest też bardzo trwała, co nie jest bez znaczenia w przypadku zabawek dla małych dzieci. To interesujący i ciekawy produkt, który sprawia wiele radości milusińskim.

Dowiedz się więcej na temat: fisher price

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje