Reklama

Reklama

Już w ten weekend „Barbie i siostry: Na tropie piesków” na MiniMini+

Dziewczynki kochają opowieści o przygodach Barbie, ale równie ekscytujące są dla nich bajki ze zwierzątkami w roli głównej. Dlatego z pewnością pokochają najnowszy film „Barbie i siostry: Na tropie piesków”, w którym ulubionej bohaterce dziewczynek towarzyszą urocze czworonogi. Barbie, słodkie pieski i tańczące koniki spotykają się w kolorowej, emocjonującej i pełnej humoru opowieści, która pokazuje dziewczynkom, że ze wsparciem przyjaciół i dzięki współpracy o wiele łatwiej jest osiągnąć wyznaczony cel. Film będzie można obejrzeć na kanale MiniMini+ już w najbliższy weekend, 12 listopada.

Najnowszy pełnometrażowy film "Barbie i siostry: Na tropie piesków" to opowieść, w której Barbie wraz z siostrami wybiera się na pełną słońca, rajską wyspę. To właśnie tam odbędzie się wielki konkurs taneczny, w którym ma wziąć udział Chelsea - najmłodsza z sióstr. W podróży towarzyszą im pieski - urocze szczeniaczki, których wielkie, słodkie oczy potrafią skraść serce każdego. Wesoła wyprawa nabiera jeszcze większych rumieńców, gdy na miejscu okazuje się, że na wyspie trwa właśnie fantastyczny Festiwal Tańczących Koni, który staje się obowiązkowym punktem wycieczki. 

Reklama

Niestety, podczas niesamowitych występów pięknych rumaków dziewczynki zauważają, że ich ukochane pieski zniknęły! Siostry rozpoczynają prawdziwy wyścig z czasem. Muszą odnaleźć pieski przez rozpoczęciem konkursu tanecznego, by Chelsea miała szansę wziąć w nim udział. Aby wykonać to zadanie, będą musiały uruchomić wyobraźnię i wspólnymi siłami przeszukać wyspę, stawiając czoła trudnościom i niebezpiecznym przygodom. Czy im się uda? Czy będą w stanie odszukać swoich milusińskich na czas? Rozwiązanie tej emocjonującej historii już 12 listopada o godz. 18:30 na kanale MiniMini+. Film dostępny jest również na płycie DVD.

Przygody z najnowszej produkcji Barbie dziewczynki mogą przenieść również na domowy dywan. Pomogą im w tym zabawki inspirowane filmem, które rozbudzą wyobraźnię i zainspirują do twórczej zabawy. Małe fanki będą mogły puścić wodze fantazji, udając się w podróż na odległe tropikalne wyspy, na których stworzą scenariusze własnych, niezwykłych przygód.

Aby dotrzeć w najdalsze zakątki fantazji, niezwykle pomocny okaże się Wakacyjny pojazd piesków. Ten wyjątkowy samochód to skrywa w sobie wielką niespodziankę! Po rozłożeniu boków pojazdu auto przekształca się w niezwykłe mieszkanie z koktajlbarem, w którym każda z sióstr Barbie może napić się orzeźwiającego soku. To również dom czterech słodkich piesków, które znajdą w nim piaskownicę do zabawy oraz dedykowane legowiska i miski. Prawdziwym hitem jest serpentynowa zjeżdżalnia dla pupili. Aby z niej skorzystać, pieski muszą współpracować -gdy jeden radośnie zsuwa się po linie, umożliwia skorzystanie ze zjeżdżalni drugiemu pieskowi. Zabawom nie będzie końca, gdyż pojazd doskonale uzupełnia kolekcję Barbie, dając jej możliwość niczym nieograniczonych podróży po świecie fantazji.

Pływający piesek i basen to zabawka dla małych amatorek wodnych harców. Po dniu wypełnionym po brzegi emocjonującymi przygodami, czas na... pełen wody basen i wspólną kąpiel. Czworonożni przyjaciele Barbie naprawdę pływają! Wystarczy nakręcić ogon psiej mamusi, by zaczęła ochoczo przebierać łapkami, poruszając się dynamicznie po całym basenie. Może jej towarzyszyć szczeniaczek, którego wystarczy posadzić na jej grzbiecie, by obserwował lekcję nauki pływania. Pieski mogą również wskakiwać do wody z różowej trampoliny, wykonując przy tym popisowe akrobacje. Barbie ubrana w kwiecisty kostium z różowym pareo na biodrach również chętnie dołączy do wodnych zabaw. Gdy zanurzy się w basenie, jej kostium, jak za sprawą magii, zmienia swój kolor!


Barbie i Tańczący Koń to idealna zabawka dla każdej miłośniczki piruetów, gdyż ten duet naprawdę tańczy! Tym wyjątkowym zestawem można bawić się na 3 sposoby. Śliczny rumak, ubrany w różową, ozdobną uzdę, lejce i siodło w tym samym kolorze, może wykonywać taneczne kroki sam lub z uroczą Barbie siedzącą na jego grzbiecie. Dziewczynki mogą również obserwować taniec, który Barbie wykonuje wraz ze swym grzywiastym przyjacielem, stojąc obok niego i obejmując go za szyję. Po naciśnięciu przycisku na głowie konika rozpoczyna się taneczna zabawa w rytm trzech wesołych melodii. Jak zwykle modna Barbie® ma na sobie kolorową tunikę, niebieskie spodnie i brązowe botki, idealne do jazdy konnej. Różowy kask dopełnia strój stylowej dżokejki.

Dowiedz się więcej na temat: barbie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje