Reklama

Reklama

Kołyska i łóżeczko GreenBoy

Meble dziecięce GreenBoy wytwarzane są w stolarni na terenie bieszczadzkiej gminy Komańcza. Do ich produkcji wykorzystuje się bieszczadzkie drewno, polski len, naturalną bawełnę, gamę naturalnych wosków i olei roślinnych.


Marka GreenBoy zrodziła się z tęsknoty za naturą oraz dziecięcych marzeń, materializujących się w tworzeniu rzeczy pięknych i użytecznych.

Reklama

GreenBoy jest rodzinną firmą, która wyłoniła się jako osobna marka z pracowni projektowej Laboratorium Architektury Regionalnej założonej w 2007r. przez architekta Stanisława Bielawkę.

To owoc poszukiwań form inspirowanych karpacką przyrodą, w tym wypadku mebli prawdziwie naturalnych, powstających z całkowicie organicznych komponentów.

Meble są w pełni naturalne - tworzone w oparciu o organiczne surowce, jedynie z żywego drewna, pochodzącego z najczystszych polskich lasów.

Kołyska

Projekt nawiązuje do tradycyjnych drewnianych kołysek, które wraz z narodzinami dzieci pojawiały się u sufitu wiejskich chat. Już bowiem dawno temu ludzie zauważyli, że kołysanie wycisza, koi i usypia. Dziś dodatkowo wiemy też, że działa stymulująco na rozwój dziecka. Kołysanie jest ruchem najbardziej podobnym do tego, którego dziecko doświadczało będąc w brzuchu mamy.

Materiały: drewno jaworowe, miejsce pochodzenia: Bieszczady

Impregnacja: całkowicie naturalny olej lniany, woski pochodzenia roślinnego oraz wosk pszczeli

Zestaw: kołyska, eko-materac z włókna kokosowego i wełny owczej w lnianym pokrowcu, lina bawełniana

Kolor: naturalne złote drewno, biel przecierana, gołębio-szary

Wymiary: szerokość 40cm x wysokość 50cm x długość 90cm, materac: 33x70cm

Cena: 1350 zł

Łóżeczko dziecięce

Łóżeczko przeznaczone jest do użytku dla dzieci od momentu narodzin do czasu kiedy osiągną one ok. 110 cm wysokości, co następuje z reguły w okolicach piątego roku życia.

Dostosowuje się do rosnącego malucha. W pierwszym momencie, dzięki dwustopniowej regulacji poziomów, ułatwia rodzicom wygodne sięganie po noworodka. Drugi, niższy poziom przeznaczony jest dla dzieci samodzielnie siadających i wstających. W trzecim etapie po rozplątaniu fragmentu lin zabezpieczających, dzieci mają możliwość swobodnego wchodzenia i wychodzenia z łóżeczka.

Materiały: drewno jaworowe pełne, miejsce pochodzenia: Bieszczady

Impregnacja: całkowicie naturalny olej lniany, woski pochodzenia roślinnego oraz wosk pszczeli

Zestaw: łóżeczko (elementy do złożenia + śruby), eko-materac z włókna kokosowego i wełny owczej w lnianym pokrowcu, lina bawełniana

Kolor: złote naturalne drewno, biel przecierana, gołębio-szary

Wymiary: szerokość 90cm x wysokość 90cm x długość 126cm, materac: 76x120cm

Cena: 2700 zł


INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje