Reklama

Reklama

Niesforne dzieciaki w dobie koronawirusa

Przebywanie z potomstwem 24 godziny na dobę i to od kilku tygodni, powoduje najbardziej nieprzewidywane sytuacje. W ich domach dużo się dzieje, bo z dzieciakami nie można się nudzić.

Nietypowe zastosowania farby  

Wiele osób pozostających w zamknięciu, dla zabicia czasu robi w mieszkaniach małe przeróbki. W niektórych domach za remont wzięły się też dzieci i ich finał jak zwykle nie mógł być bardziej zabawny.

Choć rodzice zdecydowanie nie mieli zadowolonej miny, kiedy po raz pierwszy zobaczyli  "dzieło" latorośli, gdy ochłonęli, wrzucili nagrania do sieci, bo niczego nam teraz tak nie potrzeba, jak dawki dobrego humoru. 

Nie marnuj, bo nie ma w sklepie  

Reklama

Dzieci nie zdają sobie sprawy, że niektóre produkty są trudno dostępne. Jednym z nich jest papier toaletowy, który we wszystkich miejscach na świecie znikał z półek marketów w błyskawicznym tempie.

Jakie było zaskoczenie i niedowierzanie pewnej mamy, która wchodząc do łazienki zobaczyła, że jej córka przygotowała wielką kąpiel dla zabawek i wrzuciła do niej osiemnaście rolek papieru toaletowego, z trudem zdobytego na rynku.  

Skoro nie wolno wyjść na podwórko, można zrobić imprezę na rolkach w domu.   

***Zobacz także***

Można też zorganizować rajd motocyklowy i to razem z bratem. 

Kiedy tata śpi, a mama pracuje  

Pewna kobieta wpadła na świetny pomysł. Jej mąż wrócił z pracy i planowała mu zapewnić chwilę odpoczynku, a dzieci, jak to dzieci, koniecznie chciały pobawić się z tatusiem. Pomysłowa mama znalazła złoty środek, by pociechy były blisko taty, a on mógł się trochę przespać. Wymyśliła zabawę - rysujemy śpiącego tatusia. Dzieci zabrały się za rysowanie, a ojciec mógł odetchnąć po ciężkim dniu wypełnionym pracą.  

Internet roi się od zdjęć i nagrań zdesperowanych rodziców, którzy nie tylko sami muszą pracować, ale i koordynować zdalną naukę, nawet kilkorga dzieci. Ta mama w zabawny sposób pokazała do jakich środków musi się uciekać, by spokojnie popracować. Uwięzione dzieci na długo zapamiętają tę przezabawną chwilę. Całej rodzinie gratulujemy poczucia humoru.  

 ***Zobacz także***

     

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy