Reklama

Reklama

Niesforne dzieciaki w dobie koronawirusa

Przebywanie z potomstwem 24 godziny na dobę i to od kilku tygodni, powoduje najbardziej nieprzewidywane sytuacje. W ich domach dużo się dzieje, bo z dzieciakami nie można się nudzić.

Nietypowe zastosowania farby  

Reklama

Wiele osób pozostających w zamknięciu, dla zabicia czasu robi w mieszkaniach małe przeróbki. W niektórych domach za remont wzięły się też dzieci i ich finał jak zwykle nie mógł być bardziej zabawny.

Choć rodzice zdecydowanie nie mieli zadowolonej miny, kiedy po raz pierwszy zobaczyli  "dzieło" latorośli, gdy ochłonęli, wrzucili nagrania do sieci, bo niczego nam teraz tak nie potrzeba, jak dawki dobrego humoru. 

Nie marnuj, bo nie ma w sklepie  

Dzieci nie zdają sobie sprawy, że niektóre produkty są trudno dostępne. Jednym z nich jest papier toaletowy, który we wszystkich miejscach na świecie znikał z półek marketów w błyskawicznym tempie.

Jakie było zaskoczenie i niedowierzanie pewnej mamy, która wchodząc do łazienki zobaczyła, że jej córka przygotowała wielką kąpiel dla zabawek i wrzuciła do niej osiemnaście rolek papieru toaletowego, z trudem zdobytego na rynku.  

Skoro nie wolno wyjść na podwórko, można zrobić imprezę na rolkach w domu.   

***Zobacz także***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje