Reklama

Nowe LEGO Star Wars

Już od 1999 roku seria LEGO Star Wars to dla milionów dzieci na całym świecie radość składania niezwykłych budowli, pojazdów i postaci rodem z kultowej filmowej sagi. Wcielając się w swoich ulubionych bohaterów, mogą odgrywać scenki z poszczególnych części „Gwiezdnych wojen”, a także wymyślać własne intergalaktyczne przygody. W tym roku wszyscy fani kosmicznej opowieści mogą wzbogacić swoją kolekcję o 14 zupełnie nowych zestawów nawiązujących do filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” i wielu wcześniejszych części filmowej legendy o walce dobra ze złem.

Międzygalaktyczny sukces

LEGO Star Wars to jedna z najlepiej sprzedających się i najbardziej pożądanych serii LEGO, ponieważ daje dzieciom możliwość przeżywania w zabawie emocjonujących, nieziemskich przygód inspirowanych legendarną filmową sagą "Gwiezdne wojny". Z kolei dla dorosłych to fantastyczny i kreatywny sposób na spędzenie czasu ze swoją pociechą i jednocześnie sentymentalny powrót do własnego dzieciństwa. Grupa LEGO ma licencję na serię LEGO Star Wars od 1999 roku, gdy na duże ekrany wszedł epizod "Gwiezdne wojny - część 1: Mroczne widmo". Od tamtej pory wyprodukowano ponad 300 zestawów przedstawiających scenki z poszczególnych epizodów oraz 600 minifigurek występujących w nich bohaterów. W tym roku fani będą mieli okazję do zabawy 14 nowymi zestawami odzwierciedlającymi w detalach świat z epizodu "Łotr1. Gwiezdne wojny - historie" i wcześniejszych części.

Reklama

Nowe zestawy LEGO Star Wars Łotr 1

Nowe modele LEGO Star Wars inspirowane najnowszą częścią filmowej sagi "Łotr1. Gwiezdne wojny - historie" pozwolą dzieciom i ich rodzicom uczestniczyć w mrożących krew w żyłach międzygalaktycznych misjach. Model Y-Wing Starfighter™, zaprojektowany w najmniejszych detalach w zgodzie z kinowym pierwowzorem, dostarczy nieskończonej, beztroskiej i twórczej zabawy. Pojazd ma chowane podwozie, otwierany kokpit, obracane miotacze, dwa sprężynowe działka oraz funkcję zrzucania bomb za pomocą koła zębatego. W zestawie są także minifigurki pilota Y-Winga, admirała Raddusa, Moroffa, szturmowca i droida astromechanicznego Rebelii. Natomiast ci, którzy chcą wykraść plany Gwiazdy Śmierci, będą zachwyceni zestawem "Bitwa na Scarif". W jego skład wchodzi ukryty składzik broni, wybuchające płyty podłogowe, przesuwane i zamykane drzwi do bunkra oraz minifigurki Jyn Erso, Cassiana Andora i trzech szturmowców ze Scarif.

Nowe kosmiczne przygody

Jedi Starfighter Yody - ulubiony myśliwiec Jedi Mistrza Yody - to najlepszy statek do podróży na odległe planety. Ma składane skrzydła oraz otwierany kokpit z przodu i od góry z miejscem na minifigurkę Yody i R2-D2. Z kolei z zestawem "Pojedynek na Naboo" fani mogą przenieść się w czasie do epizodu "Gwiezdne wojny - część 1: Mroczne widmo". Zawiera on drzwi laserowe otwierane za pomocą dźwigni, katapultę w jądrze generatora, otwieraną komorę oczyszczania z wyjmowalną "plazmą" oraz minifigurki: Qui-Gon Jinna, Obiego-Wan Kenobiego i Dartha Maula.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Lego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy