Reklama

Nowe pociągi LEGO DUPLO- jeszcze więcej zabawy!

T​e pociągi są bystre i sprytne! Łatwo nimi sterować dzięki pięciu klockom funkcyjnym lub opcjonalnie za pośrednictwem darmowej aplikacji LEGO DUPLO Connected Train, przeznaczonej dla starszych dzieci. Teraz nasze pociechy mogą łączyć fizyczne i cyfrowe doświadczenia w zabawie, która jeszcze nigdy nie była tak ekscytująca.

Nowe pomysły, nowe możliwości

Nowe pociągi LEGO DUPLO oferują nieskończone możliwości zabawy dla dzieci w wieku 2-5 lat. 

Ale i rodzice nie będą się nudzić! Najnowsze pociągi LEGO DUPLO to największa zabawkowa innowacja ostatnich dekad. Teraz maluchy i przedszkolaki mogą zostać motorniczymi dzięki nowemu systemowi Push&Go. Co więcej, pociągi są wyposażone w pięć funkcyjnych klocków, dzięki czemu reagują na proste komendy oraz uczą dzieci kolorów i programowania. Pociągi LEGO DUPLO są pierwszymi produktami DUPLO, które opcjonalnie mogą być łączone i sterowane przez bezpłatną aplikację do pobrania na tablet lub telefon. To pierwsze zestawy LEGO DUPLO, które łączą zabawę fizyczną i cyfrową, aby dać starszym dzieciom jeszcze większe możliwości zabawy i nauki.

Reklama

Nauka poprzez radosną zabawę

Kolorowe klocki funkcyjne wzbogacają zabawę o  nowe możliwości wprost z prawdziwego świata pociągów. Poprzez umiejscowienie ich w dowolnym miejscu na torach, maluchy same decydują, co pociąg robi - kiedy ma się zatrzymać, a kiedy ruszyć, kiedy zatankować lub zmienić kierunek jazdy, kiedy mają się włączyć lub wyłączyć światła semaforów, a kiedy pojawi się sygnał dźwiękowy. Dzięki użyciu pięciu klocków funkcyjnych dzieci uczą się podstaw programowania, wzmacniając umiejętność myślenia przyczynowo-skutkowego.

Zabawa pociągami LEGO DUPLO łączy fizyczne budowanie z klocków z cyfrowymi doświadczeniami dzięki bezpłatnej aplikacji LEGO DUPLO Connected Train. To opcjonalna propozycja dla starszych dzieci i od rodziców zależy, czy udostępnią ją swemu dziecku. Poprzez aplikację klocki funkcyjne wprowadzają do zabawy rozmaite ekscytujące aktywności, stanowiące inspirację dla kompletnie nowych pomysłów na zabawę np. by zreperować światła lub pomóc maszyniście zmyć błoto z lokomotywy.

Dzięki nowemu silnikowi Push&Go z funkcją ręcznego startu dzieci mogą łatwo uruchomić pociąg. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Nie trzeba naciskać żadnych przycisków! To świetny sposób, aby doskonalić koordynację ręka-oko i wspierać zdolności motoryczne.

I dla dzieci, i dla rodziców

Klocki LEGO DUPLO są dwa razy większe od klasycznych klocków LEGO i tym samym idealnie dopasowane do potrzeb młodszych dzieci. A zabawa stanowi dla nich naturalny sposób odkrywania świata, nauki i komunikowania się z innymi. Ich pierwszymi pomocnikami zwykle są rodzice, którzy również mogą się świetnie bawić. Wspólna zabawa i spędzanie czasu spowoduje, że dorośli wejdą do dziecięcego świata i lepiej go zrozumieją, co tylko wzmocni ich relację z dzieckiem.

LEGO DUPLO Pociąg parowy (10874)

Sterowanie pociągiem parowym jest tak łatwe, że nawet dwulatek nie będzie miał z tym żadnego problemu. Gdy skończy się opał, wystarczy się zatrzymać i zrzucić węgiel z wywrotki. A gdy maluch położy klocek funkcyjny na tory, lokomotywa, zanim ruszy ze stacji, wyda dźwięk. Zabawę urozmaicą minifigurki LEGO DUPLO - maszynisty, dziecka i wiewiórki.

LEGO DUPLO Pociąg towarowy (10875)

Bawiąc się tym fantastycznym zestawem, dzieci mogą wypróbować, jak to jest być maszynistą pociągu towarowego, kapitanem statku lub operatorem dźwigu. Sporo czasu zabiera wielkiemu dźwigowi, aby wyładować wszystko z wagonów. Kapitan zarządza, aby świeżą dostawę ryb od razu przewieźć do restauracji. Po długim dniu pracy, maszynista zajrzy tam, by odpocząć i zjeść obiad.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: klocki Lego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama