Reklama

Reklama

Piękna czterdziestoletnia. Jak nie dać się kompleksom i upływowi czasu

Fantastyczny wygląd to nie tylko zasługa genów i młodości. To także dobre samopoczucie oraz pozytywne nastawienie do świata, którego można się nauczyć. Co robić, żeby dobrze się ze sobą czuć i zachwycać bez względu na wiek?

Kobiety twierdzą, że nic nie daje im takiej pewności siebie jak świadomość, że wspaniale wyglądają. Ale zmarszczki pojawiające się z upływem lat, zmieniająca się figura oraz przekonanie, że w wieku średnim przestajemy być pociągające, nie są sprzymierzeńcami naszego samopoczucia. Tak wpadamy w błędne koło. Niby wiemy, że obowiązujące kanony piękna są nierealistyczne, a jednocześnie próbujemy im sprostać.

Reklama

A może by tak odwrócić tok myślenia? To przecież dzięki pewności siebie jesteśmy piękne. Tylko w takim razie... skąd ją wziąć? Amerykanka Debora L. Spar, matka trojga dzieci, która zrobiła błyskotliwą karierę naukową, w książce „Supermenki” wyjaśnia, co sprawia, że jesteśmy olśniewające. Zapomnij o idealnych wymiarach i dacie urodzenia. Klucz do świetnego wyglądu jest w twoich rękach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje