Reklama

Spektakularne pokazy rycerskie – nowa atrakcja w LEGOLANDZIE

Nowością tegorocznego sezonu w parku rozrywki LEGOLAND w duńskim Billund są spektakularne pokazy rycerskie, zwane „Battle of the Brick”. Na specjalnie zaprojektowanej arenie rycerze na koniach, ubrani w prawdziwe zbroje dają pokaz swoich umiejętności, wprawiając w zachwyt dzieci i dorosłych!

Nieech trąby zabrzmią w całym kraju! Król Danii wezwał najbardziej walecznych rycerzy do wzięcia udziału w oszałamiającej bitwie, w której mogą zdobyć pożądane trofeum z klocków LEGO.

Specjalne pokazy rycerskie "Battle of the Brick" będą odbywać od maja do 17 sierpnia, dwa razy dziennie w dni powszednie i trzy razy w weekendy. To kompletnie nowe show dla gości LEGOLAND-u. Dzieci i ich rodzice będą mogli zobaczyć imponujące pojedynki rycerskie z jazdą na koniach, popisami walki mieczem i lancą, akrobatyki i ekstremalnych wyczynów kaskaderskich.

- To niezwykle emocjonująca atrakcja rodzinna, podczas której będzie można poczuć atmosferę Średniowiecza i zobaczyć walkę konną z lancą lub mieczem w dłoni. W potyczkach wezmą udział dwie drużyny: czerwona i biała, a nasi goście, mamy nadzieję, będą ich gorąco dopingować - mówi Pernille H. Steffensen, Event Manager w LEGOLAND Billund.

Reklama

Goście są częścią show

Dla odwiedzających park rozrywki wybudowano specjalne, drewniane trybuny po każdej stronie areny, aby mogli stać się aktywną i ważną częścią wydarzenia. Niektórzy widzowie mogą nawet odegrać jeszcze większą rolę, ponieważ podczas każdego pokazu rycerze będą potrzebować pomocy rodziny, która zasiądzie na królewskim tronie, aby liczyć punkty w potyczce.

- Aby odtworzyć autentyczną atmosferę pojedynków, chcemy zaangażować gości, by stali się częścią show. Rycerze liczą na mnóstwo okrzyków i oklasków, które będą  zagrzewać ich do walki. Wynik żadnej z nich nie jest przesądzony, dlatego tak ważne jest, by gorąco dopingować swojego faworyta - dodaje Pernille H. Steffensen.

Najprawdziwsze rycerskie doświadczenia

LEGOLAND ma dla swoich gości jeszcze jedną fantastyczną niespodziankę! Od tego sezonu dzieci i rodzice mogą zamieszkać w nowym LEGOLAND Castle Hotel - zamku, pełnym rycerzy, księżniczek i czarodziejów. Hotel oferuje 142 pokoje w stylu LEGO Dragon Knight, Princess i Wizard, a także dużą restaurację The Knights’ Tavern. Tegoroczne nowości duńskiego parku rozrywki - nocleg w zamku i udział w rycerskich turniejach to gwarancja niezapomnianych wrażeń i mnóstwa radości dla całej rodziny.

Karta Be Happy Pass, czyli jeszcze fajniejsze i... tańsze wakacje

Z kartą lojalnościową "Be Happy Pass" można dużo zaoszczędzić, wydłużyć wakacje i zamienić je w coś bardzo wyjątkowego. Gdy nocujesz w jednym z wielu miejsc noclegowych w LEGOLAND Billund Resort, cała rodzina otrzymuje automatycznie bezpłatną kartę Be Happy Pass, która oferuje wiele rabatów i korzyści na niezliczone atrakcje regionu LEGOLAND BILLUND RESORT, uznawanego za jedną z najciekawszych destynacji turystycznych w Europie dla rodzin z dziećmi.


INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Legoland
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy