Reklama

Reklama

Sprawdź opinie użytkowniczek na temat laktatora Philips AVENT!

Razem z użytkowniczkami serwisu Mam dziecko INTERIA.PL przetesowaliśmy laktator Philips AVENT Nalural! Sprawdź ich opinie, wyrób swoją!

Na początku stycznia na łamach serwisu Mam dziecko INTERIA.PL wystartowała akcja "Testuj z Philips AVENT", której celem było przetestowanie laktatora Philips AVENT Natural wraz z nakładką masującą, butelką i smoczkiem do naturalnego karmienia!

Już w połowie miesiąca spośród ponad 3 tys. nadesłanych przez użytkowniczki serwisu zgłoszeń do testów, wyłoniliśmy 100 testerek.  Laktatory wraz z dodatkami w ciągu kilku dni trafiły do rąk testerek, które testując sprzęt, swoje opinie publikowały na Forum rodziców. 

Reklama

- Na początku chciałam bardzo podziękować za możliwość poznania laktatora AVENT. Przy pierwszym dziecku używałam laktatora elektrycznego i to innej firmy. Byłam wówczas bardzo zadowolona, jednak popsuł się on i wygrany do testowania AVENT spadł nam jak gwiazdka z nieba. Okazał się niezawodny i dużo lepszy od wcześniejszego (całe szczęście, że tamten się zepsuł i jednocześnie wygrałam Avent) - pisze jedna z mam.

- Testowany laktator jest bardzo poręczny, wizualnie przyjemny dla oka no i co najważniejsze perfekcyjnie spełnia swoją funkcję. Przyssawka idealnie dopasowuje się i przylega do piersi, a mechanizm ściągający mleko działa bez zarzutu. Dodatkowo załączony do laktatora smoczek do butelki okazał się idealny do buzi naszej córeczki, która z wielką chęcią je mleko z pierś mamy, ale również z tego smoczka (tak naprawdę to zastanawiam się czy ona w ogóle wyczuwa różnicę?) - komentuje jedna z testerek.

- Dzięki temu wynalazkowi Philipsa jestem spokojna i pewna, że nasze dziecko jest dobrze karmione nawet kiedy mamy nie ma w domu. Ściągnięty pokarm czeka w lodówce na oznaki głodu naszej Lenki. A ja spokojnie mogę coś załatwić poza domem nie spiesząc się, a mając świadomość, że w domu córeczka ma zapewnione to co najlepsze - mleko mamy podane w odpowiedniej butelce ze smoczkiem - dodaje szczęśliwa mama.

-  Wcześniej posiadałam laktator znanej firmy i był problem z jego myciem. W części zasysającej nazbierało się mleko zrobiło się tam brudno i śmierdząco i odpychało mnie to do dalszego użytkowania laktatora - byłam z tego bardzo niezadowolona - dzieli się swoimi wnioskami jedna z użytkowniczek. - W laktatorze PHILIPS AVENT NATURAL coś takiego nigdy się nie zdarzy, bo można go rozebrać na części pierwsze - tłumaczy testująca mama.

- Pozycja w jakiej można używać laktatora jest godna uwagi :). Nie trzeba się pochylać nad laktatorem, aby odciągać mleko, można wygodnie oprzeć się w fotelu, zrelaksować się a mleczka dla maleństwa przybywa. Butelka dołączona do laktatora bardzo mi pasuje i zastanawiam się nad kupnem większej do następnego karmienia - ocenia testerka.

- Prosty w obsłudze. Nie potrzeba ładowarek, akumulatorów, kabli i całego sprzętu dodatkowego. Wystarczy laktator, który zbiera mleczko, które od razu można podać maleństwu montując smoczek - to opinia kolejnej karmiącej mamy.

- Hałas w tym przypadku w sumie nie istnieje. No dobra, czasem coś tam skrzypnie, ale właściwie tego nie słychać. Idealnie dopasowuje się do dłoni. Sama kontroluję natężenie ucisku i siłę. W przypadku elektrycznej wersji poddaję się urządzeniu i muszę przyznać, że czasami takie ściąganie pokarmu jest nieprzyjemne. Trzeba się napompować, ale ręka się nie męczy - dodaje.

- Lekki - to dla mnie dość duży plus. "Drobiazgi" dla dwójki dzieci plus moje rzeczy w torebce sprawiają, że każdy kilogram jest ważny. Zgrabny i poręczny - wylicza kolejne plusy testująca mama.

- Intuicyjnie się używa. Nie potrzeba instrukcji, po prostu od razu wiadomo jak go używać. Przyjemna końcówka która obejmuje całą pierś i delikatnie masuje ściągając pokarm do pojemniczka. Nie przecieka i każda kropla może być wykorzystana - chwali sprzęt kolejna osoba.

To jedynie kilka opinii. Jeśli stoisz przed wyborem laktatora i chcesz poznać wszystkie na na temat Philips AVENT Natural, wejść na wątek "Testuj z Philips Avent" na Forum rodziców w serwisie Mam dziecko INTERIA.PL!

Po przeprowadzonych testach laktatory, jak i dodatki stały się własnością młodych mam. Najciekawsze opinie naszych użytkowniczek dodatkowo nagrodzone zostały unikalnym USB w kształcie butelki Philips AVENT.Bardzo serdecznie dziękujemy zarówno firmie Philips, jak i naszym testerkom za wspaniałą współpracę. Nasze, jeszcze nie testujące użytkowniczki, zachęcamy do śledzenia tego, co dzieje się na łamach serwisu, bo kolejne testy już wkrótce! Co będziemy testować..? Zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy