Reklama

Reklama

Za grę w Fortnite kupił mamie dom

Jak na sukces Jadena  zareagowali koledzy? W szkole jest gwiazdą. Wszyscy wyrażają się o nim z podziwem. Uważają, że jest dobry w tym co robi i absolutnie zasługiwał na wygraną. Pytani, czy ten sukces inspiruje ich do pójścia w ślady Jadena, odpowiadają, że nie. To nie jest zajęcie dla wszystkich. 

Reklama

Czy skoro Jaden jest milionerem, będzie nadal chodził do szkoły? Nastolatek odpowiada, że te pieniądze nie powstrzymają go od realizacji planów. Nie wyobraża sobie, że będzie teraz siedział i nic nie robił, bo uzyskał pewne zabezpieczenie finansowe na przyszłość. Musi się uczyć, bo przed nim ważne egzaminy.  

Jaden Ashman został wpisany do Księgi Guinessa, jako najmłodszy zawodnik, który wygrał milion dolarów w rozgrywkach e-sportowych. Niedawno podpisał kontrakt na 50 tys. funtów z kanadyjskim zespołem Lazarus, którzy zatrudnia 50 graczy z całego świata.

To małe sukcesy, które prawdopodobnie zapowiadają wielką karierę. Kiedy zapytano go, jakie ma plany na przyszłość, odpowiedział, że wygrana cieszy go, ale nie zamierza grać dla pieniędzy, tylko ciągłe doskonalić się, by zostać topowym graczem zawodowym.   


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje