Reklama

Reklama

11 najpiękniejszych kobiet Oktoberfest

Oktoberfest 2012 r.

Mieszkanka Monachium, Kathrin Göppert, została twarzą Oktoberfest w 2012 r. Ma 30 lat, lubi dobrą kuchnię, wspinaczkę i pływanie. Jednak jej ulubioną formą spędzania wolnego czasu są zakupy.

Oktoberfest 2011 r.

Reklama

Katharina Wyrwich została miss Oktoberfest w 2011 r. 33-letnia mieszkanka Monachium uwielbia horrory, dobrą muzykę, owoce i czekoladę. Wolny czas spędza na łonie natury, najchętniej na wsi. Przez kilka lat pracowała w Moskwie jako modelka.

Oktoberfest 2010 r.

Julia Schober zdobyła tytuł Wiesn Playmate w 2010 r. Obecnie ma 39 lat i podobnie jak większość jej następczyń - mieszka w Monachium. Lubi szybkie i drogie samochody, spotkania z przyjaciółmi, słońce i śmiech. Nie znosi, gdy ktoś kłamie i rzuca słowa na wiatr.

Zobacz również:

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

Dowiedz się więcej na temat: oktoberfest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje