Reklama

Reklama

Anna Lewandowska dyskutuje z fankami

Jej prośba o to, aby kobiety nie porównywały się do innych, rzeczywiście jest - ale dopiero we wpisie na blogu, do czytania którego trenerka zachęca na Instagramie. 

Reklama

Wpis dotyczy aktywności fizycznej przed i w trakcie ciąży. Lewandowska wymienia w nim zalety treningów, które mają dobry wpływ zarówno na matkę, jak i dziecko, ułatwiają poród, a także pozwalają szybciej wrócić do formy po ciąży. 

Wyjaśnia też, że jej rady dotyczą kobiet, które przechodzą ciążę bez komplikacji i którym lekarz nie zabronił ćwiczeń. Dopiero na końcu trenerka dodaje: 

- Celowo nie skupiam się na szczegółach moich dwóch porodów, ani nie chciałabym, abyśmy się do siebie porównywały (...). Niemniej, uważam, że każda z nas wie najlepiej, co dla niej jest dobre i sama odnajdzie swoją równowagę, nie zwracając uwagi na presję otoczenia. Pamiętajmy "NIE MUSZĘ", a "CHCĘ".

Co ciekawe, Anna Lewandowska bardzo aktywnie uczestniczy w dyskusji, która rozpętała się pod jej zdjęciem na Instagramie i odpowiada niemal na wszystkie komentarze - zwłaszcza te negatywne. 

Ich autorki odsyła do wspomnianego wpisu na blogu. Może gdyby najważniejsze kwestie: dotyczące zdrowia i akceptacji własnego ciała znalazły się na początku instagramowego wpisu, nie byłoby takiej burzy wokół niego. 

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Dowiedz się więcej na temat: anna lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje