Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pozuje topless! Pokazała piękne zdjęcia z Majorki

Anna Lewandowska wraz ze swoimi córeczkami od kilku dni przebywa na malowniczej Majorce. Gwiazda przygotowuje tam kampanię reklamową i postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami pięknymi zdjęciami. Wśród nich znalazło się jedno, które szczególnie przykuwa uwagę. Znana trenerka pozuje na nim topless.

Anna Lewandowska od kilku lat jest na szczycie polskiego show-biznesu. Żona Roberta Lewandowskiego swoją popularność zawdzięcza nie tylko mężowi, który jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, ale sama równie aktywnie kreuje swój wizerunek publiczny jako trenerka, właścicielka wielu biznesów, a także rozwija swój profil na Instagramie.

Zobacz również:  Anna i Robert Lewandowscy pakują walizki. "Będą przyjeżdżać do Polski i Niemiec"

Reklama

Anna Lewandowska pozuje topless

Anna Lewandowska od kilku dni przebywa na Majorce ze swoimi córkami: 5-letnią Klarą i 2-letnią Laurą. W zeszłym roku wraz z Robertem kupili tam piękną willę, która stała się ich bazą wypadową. Jednak tym razem podczas pobutu w malowniczej części Hiszpanii gwiazda mało odpoczywa, ponieważ skupia się na nowej kampanii, którą przygotowuje ze swoim zespołem.

Zobacz również: Robert Lewandowski: Gwiazda TVP wyjawiła, co ją z nim łączy! "Robert tańczył chyba z Dianą"

Cały pobyt na bieżąco relacjonuje w mediach społecznościowych. Zorganizowała również sesję pytań i odpowiedzi dla swoich wiernych obserwatorów. W jej trakcie padło pytanie o jej dotychczasowe ulubione zdjęcie z sesji. Gwiazda odpowiedziała, że nie ma na razie za wiele zdjęć - jedynie te z backstage'u i zamieściła fotografię, na której pozuje topless, eksponując swoje umięśnione plecy.

Trzeba przyznać, że krajobraz jest malowniczy, a Anna Lewandowska jest jak zwykle w świetnej formie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy