Reklama

Reklama

Anna Skura pozuje nago z Kasią Nast! "Dziękuję za twoje światło"

Anna Skura, występująca na Instagramie pod pseudonimem Whatannawears nie miała ostatnio łatwego czasu. Podróżniczka i influencerka rozstała się ze swoim mężem, Markiem i przeszła ratującą zdrowie operację piersi po tym, jak poddała się zabiegowi ich powiększenia za pomocą żelu Aquafiling.

Anna Skura na bieżąco relacjonowała fanom swoją walkę o powrót do zdrowia i dzieliła się filmikami, na których często pozwalała sobie na łzy i chwile zwątpienia. Influencerka nie ukrywała, że bardzo cierpi, ale jednocześnie pragnie nagłośnić sprawę, by żadna kobieta nie musiała już przechodzić przez to, co ona. 

Wsparciem dla Anny Skury była jej ukochana córeczka, Melody i przyjaciele, w szczególności Katarzyna Nast, była partnerka Alka Barona, z którą Whatannawears zna się już jakiś czas. Panie wspólnie podróżują i spotykają się na warsztatach samorozwoju, ale jak się okazuje, łączy ich zdecydowanie mocniejsza relacja!

Anna Skura pozuje nago z Kasią Nast! "Dziękuję, że przeszłaś ze mną tę drogę"

Na Instagramie Anny Skury pojawiło się właśnie zdjęcie, będące żywym dowodem na to, że łączy ją z Katarzyną Nast wyjątkowa więź. Obie pozują na nim topless, przytulając się do siebie, a zdjęcie opatrzone jest wyjątkowo wzruszającym opisem:

Reklama

- napisała na Instagramie Anna Skura. 

Fani szybko zasypali ją komplementami i słowami wsparcia, pisząc, że taka przyjaźń to prawdziwy skarb, a Anna i Katarzyna wyglądają na tej fotce jak boginie. Jak wam podoba się to uduchowione zdjęcie? 

***
Zobacz również:

Anna Skura ma nowego partnera. To znany sportowiec! 

Maciek Molenda był gwiazdą w latach 90. Zaskakujące czym się dziś zajmuje!

Marta Linkiewicz pozuje w staniku na mrozie! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Skura | Kasia Nast | whatannawears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy