Reklama

Britney Spears znów naga na Instagramie!

Odkąd Britney Spears uwolniła się spod kurateli swojego ojca, wyszła za mąż i odzyskała wolność, na jej Instagramie pojawiają się co jakiś czas mocne, rozbierane fotki. Początkowo fani trzymali kciuki za idolkę i w większości pozytywnie reagowali na zdjęcia, ale dziś coraz częściej martwią się o Britney i krytykują jej przejawy ekshibicjonizmu.

Britney Spears została zwolniona z kurateli ojca w listopadzie 2021 roku. Gwiazda pop została objęta nią w 2008 roku z powodu problemów psychicznych, które według sądu stanowiły przeszkodę w prowadzeniu przez nią samodzielnego życia. Jamie Spears sprawował kontrolę nie tylko nad majątkiem i karierą córki, ale także nad jej życiem prywatnym. Opieka ta miała być tymczasowa, ale ostatecznie trwała aż 13 lat!

Gdy Britney Spears odzyskała wreszcie wolność, wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Sama Asghari i mocniej uaktywniła się na Instagramie. W sieci zaczęły pojawiać się jej mocno roznegliżowane fotki z łóżka lub z plaży, a od czasu do czasu nawet zdjęcia, na których Britney jest całkowicie naga!

Większość fanów akceptowała początkowo zachowanie idolki, ciesząc się, że jest wolna i tak manifestuje swój powrót do życia. Najnowsze fotki gwiazdy mocno niepokoją jednak jej wielbicieli.

Reklama

Britney Spears pozuje naga na Instagramie! Fani są przerażeni!

Na Instagramie Britney Spears pojawiła się właśnie seria fotek, która zaniepokoiła fanów. Britney pozuje na nich tylko w majtkach od bikini i naszyjniku, prężąc swoje wyćwiczone ciało w seksownych pozach. Fani zareagowali natychmiast, ale większość wyraziła niepokój z powodu aktywności gwiazdy w mediach społecznościowych. 

- "Może jakieś ubrania?", "Proszę przestań", "Co się dzieje?", "Trochę tego za dużo jak na Instagram", "Dlaczego?" - piszą, zaniepokojeni fani, a część z nich zauważyła także, że Britney nie ma obrączki, a w jej oczach widać smutek. 

Co sądzicie o nowej sesji zdjęciowej gwiazdy. Faktycznie coś jest nie tak?

Zobacz również:

Ricky Martin oczyszczony z zarzutów. Siostrzeniec wycofał oskarżenia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy