Reklama

Reklama

Chloe Ferry postawiła na skórzany gorset. Skąpy strój spodobał się jej fanom

Chloe Ferry regularnie raczy fanów swoimi zdjęciami. Tym razem zapozowała w białym gorsecie, a efektem spontanicznej sesji zdjęciowej od razu pochwaliła się w sieci. W komentarzach jak zwykle niemal same miłe słowa.

Chloe Ferry kusi na Instagramie

Instagramowy profil Chloe Ferry jest wypełnione zdjęciami w kusych stylizacjach i bikini. Celebrytka nie ma problemu z odsłanianiem ciała i pokazywaniem swoich krągłości. Jej fani co pewien czas mogą liczyć na dawkę pikantnych ujęć, wobec których ciężko im przejść obojętnie. Chociaż zazwyczaj nie kryją zachwytu, to zdarzają się uszczypliwe komentarze dotyczące retuszowania zdjęć. 

Chloe Ferry zasłynęła dzięki udziałowi w programie "Geordie Shore" i od tego czasu próbuje rozwijać swoją karierę. Obecnie jest znana z działalności w mediach społecznościowych, gdzie cały czas pokazuje obserwatorom, jak wygląda jej codzienność. Jej profil obserwuje 3,8 mln osób, a więc nic dziwnego, że celebrytka stara się być w stałym kontakcie z internautami i docierać do szerszego grona odbiorców. 

Reklama

Chloe Ferry pozuje w gorsecie

Tym razem celebrytka postanowiła pochwalić się internautom ujęciem z wieczornego wyjścia. Brytyjka postawiła na skórzany gorset i białe, krótkie spodenki. Kusa stylizacja dokładnie odsłoniła jej nogi oraz dekolt i przy okazji podkreśliła figurę.

Posty Chloe Ferry są zazwyczaj szeroko komentowane, a więc internauci i tym razem nie zawiedli. Zdjęcie spotkało się z zainteresowaniem, a tuż pod nim pojawiło się sporo wpisów. Tak jak zwykle nie zabrakło miłych słów. Brytyjka została wręcz obsypana komplementami. Skąpy outfit zdecydowanie przypadł im do gustu. "Wyglądasz pięknie", "Wspaniała" - pisali fani.   

***

Zobacz także: 

Zofia Zborowska pozuje z rozwierakiem szczękowym. A myślała, że tego uniknie...

Książę Harry wyjawił, że to William nakłonił go do założenia munduru nazisty

Milla Jovovich wraz z rodziną w Polsce. Zachwyciła się Ogrodem Botanicznym UJ


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy