Reklama

Reklama

Czterdziestka Katarzyny Zielińskiej

- Kiedyś przeczytałam, że chwilami szczęścia trzeba się chwalić, nie należy się bać tego, że jest się bardzo szczęśliwym. A ja właśnie tak się czuję. Mam wokół siebie wspaniałych, mądrych i dobrych Przyjaciół, cudowną Rodzinkę, dwóch brzdąców oraz kochanego Męża. Wiecie, że zawsze podkreślam, że ludzie w życiu są dla mnie najważniejsi. Jestem szczęśliwa, że ich mam. Że Oni mogą liczyć na mnie, a ja na Nich. Myślę, że to ma w życiu sens! - zrelacjonowała i dodała, że zawsze chciała "tańczyć na trawie boso do białego rana i szukać w mieście wschodu słońca"...

Reklama

W innym z wywiadów PAP Life zapytała aktorkę o to, co szalonego chciałaby zrobić przed 40. urodzinami. Zielińska jednak nie robiła sobie specjalnych postanowień.

- Myślę tylko o tym, żeby nie patrzeć wstecz, nie przejmować się tym, ile ma się lat, tylko młodość przenosić razem z uśmiechem. Ważne jest starać się żyć szczęśliwie i czerpać z życia to, co najfajniejsze. Te troski, kłopoty i tak gdzieś nas dopadną, więc trzeba je jakoś przeżyć. Także po prostu żyć do przodu - odpowiedziała dodając, że jedyne, co planuje, to podróże, które uwielbia.

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje