Reklama

Dagmara i Edzia już się nie przyjaźnią? Jest nowy komentarz!

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara znane z "Królowych życia" przyjaźniły się przez wiele lat, wzajemnie wspierając się i dopingując. Kilka dni temu Kaźmierska zdradziła jednak, że ta relacja przeszła już do historii, a Edzia "odpięła wagonik od lokomotywy". Teraz głos postanowiła wziąć sama Edyta i zaskoczyła fanów!

Gdy kilka dni temu, znana z programu "Królowe życia" Dagmara Kaźmierska wzięła udział w "Domówce u Dowborów", nikt się nie spodziewał, że zdradzi, iż jej przyjaźń z Edytą Nowak-Nawarą przeszła już do historii. Relacja Dagmary i Edyty psuła się już ponoć od pewnego czasu, a punktem zapalnym miała być transmisja live na instagramowym profilu Edzi. Niechętnie odpowiadała ona na pytania dotyczące Dagmary, a momentami nawet reagowała na nie nerwowo.

Dagmara Kaźmierska zdradziła Dowborom, że Edzia zaczęła się od niej oddalać, a fani zaczęli zwracać jej uwagę na to, że na swoich live'ach brzydko wypowiada się na temat "Królowej". Dziwne zachowanie przyjaciółki dotknęło Dagmarę, która pomyślała nawet, że Edzia liczy na solową karierę i dlatego zaczęła unikać kontaktu. 

Reklama

- powiedziała Dagmara. 

Ostatecznie Kaźmierska potwierdziła, że Edzia nie jest już jej przyjaciółką i, choć jest jej z tego powodu przykro, relację tę uważa za skończoną. Teraz głos zabrała sama Edzia i skomentowała sprawę!

Zobacz również: Była "Królowa życia" pręży się w bikini na luksusowych wakacjach!

Dagmara Kaźmierska ogłosiła koniec przyjaźni z Edzią. Jest komentarz byłej przyjaciółki!

W rozmowie z portalem "Pomponik" Edzia postanowiła skomentować rewelacje Dagmary Kaźmierskiej i stwierdziła, że ich relacja nie skończyła się, a jest jedynie w fazie "separacji". 

- przekonuje. 

Edzia nie skomentowała jednak zarzutów "Królowej życia" jakoby "gwiazdorzyła" i zależało jej już tylko na karierze. Uważa bowiem, że najlepiej będzie, jeśli wyjaśnią sobie to z koleżanka twarzą w twarz.

***

Zobacz również:

Wyzwolona Kasia Cichopek pokazała ciało w bikini. "Ja już po"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Dagmara Kaźmierska | Edyta Nowak-Nawara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy