Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska ma już dość milczenia! Wyjawi prawdę o więzieniu!

Dagmara Kaźmierska to ulubienica fanów programu "Królowe życia", która urzekła wszystkich swoją szczerością i poczuciem humoru. Teraz, po latach chce rozprawić się z demonami przeszłości i opowiedzieć o swojej odsiadce w więzieniu.

Dagmara Kaźmierska o trudnych chwilach w więzieniu

 Nie jest tajemnicą, że jedna z głównych postaci "Królowych życia", Dagmara Kaźmierska, swego czasu przebywała w więzieniu. W 2009 została zatrzymana za prowadzenie agencji towarzyskiej i skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo i sutenerstwo.

Odsiedziała wyrok 14 miesięcy. To był z pewnością najtrudniejszy czas w jej życiu, zwłaszcza pod względem rozstania na taki okres z ukochanym synem. 

Dagmara nigdy nie ukrywała, że taki czas miał miejsce w jej życiu, ale nigdy wylewnie nie opowiadała o tym, co wydarzyło się za kratami. 

Wygląda na to, że tym razem będzie inaczej, bo Kaźmierska opisała wszystko z niezwykłą szczerością w swojej autobiografii. 

Reklama

Książka miała ukazać się na rynku 16 października, ale z powodu kryzysu na rynku wydawniczym, który jest wywołany pandemią, publikacja nieco się opóźni. 

Jednak do sieci trafił niewielki fragment książki, w którym Dagmara zdradza, jak igrała z prawem: 

Niegdyś w programie "W łóżku z Oskarem" Dagmara wyjawiła, co najbardziej doskwierało jej w więzieniu: 

"Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać " - powiedziała szczerze Królowa życia.

Co jeszcze opowie Dagmara o tej niechlubnej części swojego życia?

***
Zobacz więcej: 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila żyje jak milionerka. Pokazała piękną posiadłość

Najniższe i najwyższe kobiety show-biznesu. Ile mają wzrostu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje