Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska mówi o pieniądzach. „Mi nie dał żaden sponsor. Ciężko pracuję”

Dagmara Kaźmierska to zdecydowanie najbardziej popularna uczestniczka show „Królowe życia”. Program przyniósł jej dużą rozpoznawalność. Teraz Dagmara cieszy się uwielbieniem rzeszy fanów. Z powodzeniem prowadzi butik z ubraniami i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Ulubienica widzów zaskoczyła użytkowników TikToka wyznaniem. „Mi pieniądze nie przychodzą łatwo” – podkreśliła.

Dagmara Kaźmierska popularność zawdzięcza  programowi "Królowe życia". Oczarowała widzów swoim sposobem bycia - poczuciem humoru, bezkompromisowymi wypowiedziami i energią. To gwiazda, obok której trudno przejść obojętnie. Jest wyrazista i charyzmatyczna. Przeszłość Dagmary Kaźmierskiej jest jednak dosyć zaskakująca. 

Gwiazda w 2012 roku trafiła do aresztu za "działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo". Celebrytka w więzieniu spędziła kilkanaście miesięcy. Niechętnie wraca do tego czasu. "Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze (...) Nie będę opowiadać, że byłam na wczasach w Ameryce" - zaznaczyła w jednym z wywiadów. Przyznała również, że odsiadka bardzo na nią wpłynęła i po opuszczeniu aresztu była już zupełnie inną osobą.

Reklama

Obecnie Dagmara wiedzie spokojne i dostatnie życie. Prowadzi ekskluzywny butik z ubraniami. Aktywnie działa również w mediach społecznościowych. Instagramowe konto najbardziej popularnej "królowej życia" obserwuje ponad milion internautów. Takie zasięgi robią wrażenie i wiążą się z intratnymi propozycjami współpracy.

Dagmara Kaźmierska: "Mi nie dał narzeczony, mi nie kupił mąż"

Dagmara w krótkim filmiku, który opublikowała na TikToku, zdobyła się na szczere wyznanie. Nawiązała do luksusowego życia, które obecnie prowadzi. "Ja sobie na wszystko sama zapracowałam" - zaznaczyła.  "Dlatego się tak cieszę ze wszystkiego, co mam" - dodała.

"Jest Pani cudowna i samowystarczalna". W komentarzach burza

Wyznanie Dagmary podzieliło internautów. W komentarzach nie brakuje ciepłych słów. Wiele użytkowniczek TikToka pod filmem podziękowało Kaźmierskiej za motywację. "To właśnie jest prawdziwe szczęście, że wiesz, że nikomu za nic nie musisz być wdzięczna, że wszystko, co masz zawdzięczasz tylko sobie - też tak mam" - napisała jedna z obserwatorek "królowej życia".  "Jest Pani cudowna i samowystarczalna. Podziwiam Panią" - zgodziła się inna.

Nie wszystkie komentarze pod filmem są jednak tak samo entuzjastyczne. Wśród głosów internautów nie brakuje także odniesień do kryminalnej przeszłości Dagmary.

***
Zobacz również:

Tak wygląda dziś Milagros z serialu "Zbuntowany anioł". Ale zmiana!

Edyta Pazura przeżyła chwile grozy. Opisuje, co stało się na lotnisku

Książę William zdradzał księżną Kate? TikTokerka analizuje sytuację

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Królowe życia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy