Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazała brata. Ale zmiana!

Dagmara Kaźmierska to jedna z największych gwiazd programu „Królowe życia”. Kobieta swoją codzienność dzieli przede wszystkim z synem Conanem. Może również liczyć na wsparcie najbliższej rodziny. Na jej instagramowym profilu pojawiło się właśnie zdjęcie jej rzadko widywanego brata. Zmiana robi wrażenie.

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki formatowi "Królowe życia" na antenie TTV. Widzowie pokochali szaloną 47-latkę oraz jej bliskich. Fani nie polubili jej jednak z uwagi na bogactwo, lecz świetne poczucie humoru, dystans do siebie oraz cięte riposty.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Dagmara Kaźmierska może liczyć na wsparcie najbliższych

Dzięki programowi popularność zyskała nie tylko ona, ale również jej syn Conan. Jak się jednak okazało, gwiazda ma także brata, który pojawił się w jednym z odcinków programu.

Reklama

Brat gwiazdy - Łukasz - jest od niej młodszy, a na co dzień mieszka i pracuje za granicą. Z siostrą oraz siostrzeńcem widuje się kilka razy do roku. Mimo dzielącej ich odległości, rodzeństwo jest mocno ze sobą zżyte.

Zobacz również: Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

Dagmara Kaźmierska pokazała dawno niewidzianego brata

Z okazji Dnia Dziecka Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie swojego syna w towarzystwie Łukasza, brata "królowej życia".

Na archiwalnym zdjęciu widać kilkuletniego Conana oraz Łukasza, który był wówczas nastolatkiem. Na drugiej fotografii widać obu, dorosłych już, panów, którzy raczą się piwem. Bez dwóch zdań, obaj mocno się zmienili.

Zobacz również: "Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy